Wybierz region

Wybierz miasto

  Widowisko taneczne "Śpiąca królewna"

  Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie PGE Giganty Mocy
  Bełchatów, ul. Pl. Gabriela Narutowicza/3, +48 44 635 19 22

  17:00 Niedziela, 25 stycznia

  • 15zł

  Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na widowisko taneczne „Śpiąca Królewna”, które odbędzie się 25 stycznia o godzinie 17:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.  Spektakl stworzony został z rozmachem godnym karnawału w Rio! Na scenie wystąpi blisko 30 osób, które tańcem opowiedzą historię „Śpiącej Królewny”, a podczas widowiska widzowie będą mogli podziwiać trójwymiarowe projekcje.  Spektakl zaprezentuje Teatr Tańca „ARABESKA” oraz Studio Tańca Anety Barton "ARABESQUE" ze Zduńskiej Woli.

  "ARABESKA" to trzy dziecięce i młodzieżowe formacje taneczne, które przez 15 lat działały przy Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli.  Obecnie grupa ćwiczy w Studiu Tańca „ARABESQUE” Anety Barton gdzie powstała taneczna opowieść o Śpiącej Królewnie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.