Wybierz region

Wybierz miasto

  Walking jazz band

  Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie PGE Giganty Mocy
  Bełchatów, ul. Pl. Gabriela Narutowicza/3, +48 44 635 19 22

  18:00 Wtorek, 20 stycznia

  • Wstęp wolny

  Koncert jazzowy WALKING JAZZ BAND. Grupa wystąpi wraz z zespołu Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi, pod dyrekcją Sławomira Badowskiego oraz kubańskim JAZZ EN TRANCE.

  WALKING JAZZ BAND to grupa młodych ludzi zafascynowanych jazzem. Zespół został założony w grudniu 2004 roku przez Sławka Badowskiego. Big-band stale powiększa i doskonali repertuar, w którym znajdują się „swingowe hity” autorstwa m.in. Glenna Millera, Charliego Parkera, Quincy Jonesa, popularne tematy filmowe oraz aranżacje znanych przebojów.

  JAZZ EN TRANCE – zespół powstały w 2012 roku w Kanadyjskim mieście Halifax. Jego liderem jest Denys Carbo. Muzyka grupy łączy elementy jazzu, latin jazzu, muzyki karaibskiej, kubańskiej oraz nowych brzmień.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.