Wybierz region

Wybierz miasto

  De Łindows, Prokuratura

  Pub 7 Grzechów
  Bełchatów, ul. Pabianicka/5, +48 60 966 63 99

  19:30 Sobota, 21 lutego

  • Brak informacji o cenie

  De Łindows

  Pierwszy materiał zespołu pojawił się na debiutanckim albumie „Depresja” w marcu 2004 r. „Depresja” ukazała się nakładem wydawnictwa Pasażer Rec. jest również dostępna w Czechach i na Słowacji za pośrednictwem Hirax Rec. W lipcu 2004 r zespół otrzymał zaproszenie na słowacki festiwal „Punk Island #3”, gdzie w ciągu dwóch dni wystąpiło ponad 40 zespołów z całej Europy i USA. W 2005 r zagrał m.in. trasę koncertową „Czechy vs Polska” wraz z czeskim zespołem Kohout Plasi Smrt. Koncertował również na festiwalach „Cztery pory roku” i dwudniowym „Underground Fest vol.2” w Martinie na Słowacji. W roku 2006 ukazała się płyta „Sto mil na sekundę” wydana ponownie przez Pasażer Rec. CD zawiera 14 dynamicznych kawałków na dwa wokale, energetyczne gitary i sekcję dętą oraz bonusowy teledysk do utworu „Azbestowi piromani”. W tym samym roku zespół nagrał własną wersję utworu „Czy wierzysz”, która została umieszczona na dwupłytowym albumie „Nie ma zagrożenia jest Dezerter”.

  Prokuratura

  Pod koniec roku szkolnego 2006/2007 3 kumpli ze szkoły (Ikar [Paweł Jarczyk - gitara Grzesiek Stelmach - wokal i Kevin Markowicz - perkusja) wpadli na pomysł założenia kapeli, która miała być zespołem szkolnym. Nastąpiły wakacje i zaczęliśmy poszukiwania drugiego gitarzysty oraz basisty. Na miejsce gitarzysty Grzesiek zaproponował Mirasa (Mirek Kasza). Po znalezieniu drugiego gitarzysty rozpoczęły się poszukiwania basisty. Tak się złożyło że Diesel (Marcin Palka, sąsiad Ikara) kupił sobie gitarę basową co automatycznie kwalifikowało go na kolejnego członka planowanego zespołu. Problem basu w zespole był już rozwiązany. Pierwsza próba w składzie Mirek, Ikar i Diesel odbyła się u Mirasa w domu, jej owocem był nasz pierwszy "kawałek" pt. TWOJA STARA. Do końca wakacji próby odbywały się w cztero osobowym składzie (Mirek, Grześ, Paweł, Marcin) w domu Mirka.

  Po wakacjach zespół zaczął regularne próby w Gimnazjum nr.2 w Mikołowie. Po kilku próbach w zespole nastąpił rozłam. Odszedł Kevin a jego miejsce zajął Bolec (Marcin Bolcek - który podobnie jak Diesel dopiero zaczynał grać na instrumencie ) a po kilku następnych próbach odszedł Grzesiek. Zaczęliśmy szukać wokalu. Pierwszym kandydatem był Mirek, jednak nie był on chętny do śpiewania. Przez długi czas na próbach śpiewali na zmianę Mirek, Diesel i Ikar. Pewnego piątkowego wieczoru w Pryzmacie wpadliśmy na pomysł przesłuchania Sary która występowała już w przeglądach i festiwalach muzycznych. Głos Sary spodobał się członkom zespołu (O kurwa! Ona nie fałszuje?!), Sara śpiewała bardzo ładnie, jednak w jej głosie czegoś brakowało- potrzebny był męski wokal. Ciągle bez wokalisty zajęliśmy się tworzeniem swoich piosenek i poszukiwaniem nazwy dla zespołu. Padały różne propozycje m.in. "Degenerat", "Oktan", "Break", natchniony piwem Dębowe Mocne "Encom" oraz "Extraordinary Gentelmens

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.