(© Archiwum)

Za co kochamy mamę? Za to, że jest i za tysiąc innych rzeczy. Przyślijcie nam swoje życzenia z okazji Dnia Matki, a my 26 maja opublikujemy je na łamach tygodnika "7 Dni".

Mama, mamusia, mateńka. Nie ma zbyt czułych słów, które oddałyby całą miłość, jaką dla niej żywimy. Można jedynie próbować okazać mamie wdzięczność składając jej życzenia z okazji jej święta. A ono już za pasem - 26 maja.

Z tej okazji na naszych łamach - w tygodniku „7 Dni”, opublikujemy bezpłatne życzenia ze zdjęciami dla mam. Treść życzeń wraz z fotografią mamy lub też osoby składającej życzenia należy nadesłać na adres e.drzazga@dziennik.lodz.pl z dopiskiem „życzenia dla mamy”.

Czekamy na nie tylko dziś do północy! Życzenia i zdjęcia można też dostarczyć osobiście do redakcji „Dziennika Łódzkiego” przy ul. 19 stycznia 15 (wejście od ul. Kwiatowej i 19 stycznia).

W przypadku zdjęć z dziećmi prosimy, by w treści maila wpisać też oświadczenie rodzica o zgodzie na publikację wizerunku dziecka. Prosimy także o podanie imienia i nazwiska osoby zgłaszającej oraz numeru tel. kontaktowego.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!