Drgnęło w Arenie. Po elektryzującej wiadomości o przyjeździe do Łodzi zespołu Depeche Mode, pojawiają się kolejne informacje o koncertach w łódzkiej hali.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Drgnęło w Arenie. Po elektryzującej wiadomości o przyjeździe do Łodzi zespołu Depeche Mode, pojawiają się kolejne informacje o koncertach w łódzkiej hali. Najświeższa z nich to zapowiedź występu niezwykle popularnej w latach 80. ubiegłego wieku norweskiej formacji A-Ha.

Sympatyczni Skandynawowie mają zagrać w Arenie 17 listopada o godz. 20. Podczas koncertu fani zespołu będą mieli okazję usłyszeć największe hity grupy oraz utwory z najnowszej płyty "Foot Of The Mountain". Założycielami oraz członkami grupy pozostają do dziś: wokalista Morten Harket, gitarzysta Paul Waaktaar-Savoy i klawiszowiec Magne Furuholmen. W 1984 roku zdobyli popularność przebojem "Take On Me", który promował pamiętny komiksowy teledysk. Zespół reaktywował się w 1998 roku i zaczął nagrywać kolejne albumy.

Wydany w czerwcu krążek "Foot Of The Mountain" to dziewiąta płyta w dorobku grupy, na której można usłyszeć można wiele nawiązań do pierwszych albumów zespołu. Trio stwierdziło, że jest to swoisty powrót do korzeni, czyli do klasycznego popu, dzięki któremu A-Ha stało się popularne, a albumy formacji sprzedały się w ponad 36 milionach egzemplarzy. "Foot Of The Mountain" zawiera wszystkie cechy, które charakteryzują grupę: wysokie wokale, syntezatorowe smaczki, tęskne teksty i melancholijne brzemienia. W Łodzi usłyszymy piosenki z nowej płyty, jaki i przeboje: "Take On Me", "The Sun Always Shines On TV", "Hunting High And Low", "Stay On These Roads". Bilety kosztują 145, 185 i 475 zł.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!