Zaduszkowy koncert w Grocholicach, w którym młodzi bełchatowscy artyści zaśpiewali znane piosenki nieżyjących już gwiazd polskiej muzyki, zgromadził tłumy bełchatowian. Wspólna inicjatywa bełchatowian zakończyła się sukcesem. Blisko dwugodzinny koncert, w którym można było usłyszeć piosenki m.in. Czesława Niemena, Anny Jantar, Ireny Jarockiej czy Mieczysława Foga połączył pokolenia. Na jednej scenie zaśpiewali uczniowie szkół, wokaliści ze znanych programów telewizyjnych, bełchatowscy aktorzy, muzycy rockowi, a także... miejscowy organista, który otrzymał burzę oklasków od publiczności.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

:) (gość)

Do "Się znalazł" - bądź rozsądny w wypowiedzi. Pani Dobroszek to nadaje się tylko do zabawy z dziećmi w roli śnieżynki. One przynajmniej nie wiedzą co to fałsz :) i tak się cieszą byle by się ktoś z nimi bawił

nolk (gość)

Chciałbym powiedzieć iż to nie był konkurs tylko koncert ku pamięci polskich artystów i wszyscy świetnie zaśpiewali!
To coś nowego w Bełchatowie. Jeszcze takiej inicjatywy nie było w naszym mieście.

Tadek (gość)

A główny zapraszacz gdzie był, że go nie ma na zdjęciach?? Kto zaprasza i nie wita gości okazuje brak szacunku dla przybylych. Ale ostatnio tak się właśnie dzieje.

wrzos (gość)

fajny koncert, szkoda tylko że organizatorzy nie zadbali o miejsca siedzące dla wszystkich. Dwie godziny stania to jednak zdecydowanie za długo