Zaduszkowe koncerty w Bełchatowie odbędą się na początku listopada. Bełchatowscy artyści zaśpiewają podczas nich utwory znanych gwiazd. Koncerty „Zaduszkowe wspomnienie” mają być okazją do zadumy i przywołania w pamięci tych, którzy od nas odeszli.

Zaduszkowe koncerty w Bełchatowie odbędą się w kościele w Grocholicach oraz Miejskim Centrum Kultury. Pierwszy zaplanowano na najbliższą niedzielę, 3 listopada, o godz. 17. Koncert w MCK odbędzie się za to 8 listopada o godz. 19.

Podczas zaduszkowych koncertów w Bełchatowie wystąpią rodzimi artyści, m.in. Marta Ławska, Weronika Pochopień, Marta Krawczyk, Robert Cieśliński, Anna Tryk, Weronika Kępa, Sylwia Karczewska, Karolina Zasada, Paweł Bauer, Joanna Dobroszek, Marcin Marek, Kamila Kowalska, Andrzej Madej, Anna Zimna, Martyna Jaworska, Aleksandra Sarzyńska, Zosia Kołatek, Sebastian i Konrad Kuchciak. Specjalnie na zaduszkowe koncerty w Bełchatowie utworzony zostanie zespół złożony z członków Miejskiej Orkiestry Dętej - w składzie: Robert Cegliński, Wojciech Kołatek, Patryk Siewiera oraz Adrian Kostrzewski i Piotr Kostrzewski.

Wśród repertuaru, który zaprezentują bełchatowscy artyści znajdą się m.in. utwory Czesława Niemena, Bogusława Meca, Anny Jantar, Marka Grechuty, Grzegorza Ciechowskiego czy zespołu Dżem.

Wstęp na oba zaduszkowe koncerty w Bełchatowie jest bezpłatny.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!