W środę, 18 marca, Miejskiej Bibliotece Publicznej podsumowano X edycję zimowy konkursu plastycznego ph. "Z górki na pazurki". Na konkurs wpłynęło 839 prac z całej Polski.
Prace oceniano w trzech kategoriach wiekowych:
W kategorii od 6 do 8 lat przyznano nagrody:
I miejsce – Zuzannie Kwapisz z MOK w Piotrkowie Tryb.
II miejsce – Jakubowi Brosiowi z ZSG nr 4 w Radomsku
II miejsce – Mai Kaczmarczyk z ZSG nr 4 w Radomsku
III miejsce – Noemi Dąbrowskiej z NSP nr 2 w Chełmie
III miejsce – Mateuszowi Grzesikowi z Przedszkola Specjalnego w Radomsku
III miejsce- Zuzannie Nowak z PZSG w Kietlinie
Wyróżnienia przyznano:
Weronice Ciupie z PSP w Orzechowie
Lenie Grabarczyk z PZSG w Kietlinie
Klaudii Jabłońskiej z MOK w Piotrkowie Tryb.
Weronice Janosik z PSP w Wielgomłynach
Szymonowi Kołodziejczykowi z ZSG nr 4 w Radomsku
Patrykowi Kamockiemu z MOK w Piotrkowie Tryb.
Oliwii Kowalczyk z MOK w Piotrkowie Tryb.
Zuzannie Mędrzeckiej z ZSG nr 2 w Radomsku
Magdalenie Michalak z z PZSG w Kietlinie
Zofii Szymczyk z MOK w Piotrkowie Tryb.
W kategorii od 9 do 11 lat przyznano nagrody:
I miejsce – Michalinie Grzywacz z ZSG nr 7 w Radomsku
I miejsce – Natalii Starczyk z ZSG nr 5 w Radomsku
II miejsce – Klaudii Kmieć z PSP nr 3 w Radomsku
II miejsce – Oliwii Olbrych z ZSG nr 4 w Radomsku
III miejsce- Paulinie Karasek z ZSG nr 6 w Radomsku
III miejsce – Lenie Nowakowskiej z MOK w Piotrkowie Tryb.
Wyróżnienia przyznano:
Kacprowi Bogaczowi z NSP nr 2 w Chełmie
Zuzannie Czapli z MOK w Piotrkowie Tryb.
Dawidowi Janusiowi z Pierwszej Społecznej SP w Chełmie
Amelii Krupie z ZSG nr 5 w Radomsku
Mateuszowi Michalskiemu z ZSG nr 4 w Radomsku
Karinie Nowak ze Świetlicy Środowiskowej w Ładzicach
Dominice Redlich z MOK w Piotrkowie Tryb.
Sarze Szwedo ze Szkoły Podstawowej w Bloku Dobryszyce
Julianowi Tokarskiemu z MOK w Piotrkowie Tryb.
Wiktorii Wosińskiej z PSP w Rzejowicach
W kategorii od 12 do 13 lat przyznano nagrody:
I miejsce – Aleksandrze Mazik ze Świetlicy Środowiskowej w Ładzicach
II miejsce – Monice Grzesiczak z Gminnej Biblioteki Publicznej w Ładzicach
II miejsce – Paulinie Ślęzak z ZSG nr 5 w Radomsku
III miejsce – Klaudii Barskiej z PSP w Gidlach
III miejsce- Klaudii Kaweckiej z ZSG nr 6 w Radomsku
III miejsce – Annie Lewandowskiej z PSP w Lgocie Wielkiej
Wyróżnienia przyznano:
Wojciechowi Budzińskiemu z MOK w Piotrkowie Tryb.
Patrycji Ciesielskiej z MOK w Piotrkowie Tryb.
Magdalenie Czubak z z PSP w Rzejowicach
Aleksandrze Derwisz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Radomsku
Marcie Gałwie z ZSG nr 6 w Radomsku
Piotrkowi Kempie z ZSG nr 5
Martynie Klekowskiej z ZSG w Kodrębie
Martynie Muskale z PSP w Woli Blakowej
Klaudii Nowak z ZSG nr 5
Natalii Piekielniak z MOK w Piotrkowie Tryb.
Przyznano nagrody dzieciom z TPD Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Radomsku:
Kamilii Dajcier
Aleksandrze Derwisz
Krzysztofowi Januszewskiemu
Tomaszowi Koziełowi
Łukaszowi Poteralskiemu
Pawłowi Radziejewskiemu
Sancie Szewczyk
Prace oceniało jury w składzie:
Artur Nowicki – ilustrator, plastyk,
Ewa Hofman – artysta plastyk
Renata Łabińska – artysta plastyk
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?