Wypadek w Podlesiu (droga wojewódzka 483). Zderzyły się tam wie ciężarówki. Na miejscu działają strażacy i policjanci. Droga wojewódzka 483 jest na wysokości Podlesia jest zablokowana.

Wypadek w Podlesiu. Na drodze wojewódzkiej 483 doszło do czołowego zderzenia dwóch tirów volvo i scani. Obaj kierowcy, 24-latek z Siewierza i 47-latek z okolic Kłodawy z ciężkimi obrażeniami zostali odwiezieni do szpitala w Bełchatowie. Obaj jednak podczas udzielania im pierwszej pomocy byli trzeźwi.

W wyniku wypadku w Podlesiu, droga wojewódzka 483 jest zablokowana na odcinku między Lubcem, a Podlesiem. Policja kieruje na objazdy.

Czytaj więcej o wypadku w Podlesiu

Komentarze (45)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mmm (gość)

obwiniacie raz młodego raz starego a fakty są faktami 47 latek jechał swoim pasem a młody zapier... na łoku i żeby niewjechać w osobówke zjechał na przeciwległy pas i wcale niebyło mgły naszczęście tachogrefy odkryją prawda kierowca osobówki mógł sie nawet zatrzymać a młody powinien dostosować prędkość życze zdrowia kierowcą ciężarówek

;) (gość)

nic nie wiecie a wymyślacie nową historię...nie chcieli zmiażdżyć osobówki to poszli na czołowe i sami o mało nie przypłacili życiem..kierowca osobówki który wyszedł z tego cało dzięki kierowcą TIR-ów powinien im być wdzięczny do końca życia! znam tego 24-latka i chlopak rozsądny,przepisowo jezdzi a teraz leży w ciężkim stanie w szpitalu.Najlepiej powiedziec że wina młodego!najpierw pomyślcie potem mówicie bo to nie wina TIR-owców!!!!

MarJan (gość) (Łukasz)

No... na pewno nie jest to autostrada, choć i tam zdarzają się wypadki,a co do łuku to sprawa dyskusyjna - ja uważam, że jest (wyjaśnienie dot.- po12 godz.- to chodziło o dwanaście godzin od wypadku,nie o godzinę 12) Dla mnie jakby nie było jest to tragedia, a my możemy tylko sobie 'gdybać'. Najważniejsze, że kierowcy przeżyli, a wyglądało to strasznie (młody wypadł z samochodu, a starszy zaklinowany w aucie)Dzięki Bogu, że tak to się skończyło.Trzymajcie się chłopacy.

xxx (gość)

mistrz: zastanow sie co piszesz, jak mozna kogos usmiercic...
nie masz informacji to sie nie wypowiadaj. zastanow sie co czuje rodzina, jakby twoja rodzina zareagowala jakby ktos napisal ze nie zyjesz
ludzie wlaczcie myslenie....

:(:(:( (gość)

Po 1: Nie wiadomo kto jest winny!!
Po 2: Nie zawsze ten młodszy jest gorszy, w koncu to młodszy ma lepszy refleks czy wzrok!
Po 3: Był samochód osobowy i jakiś osioł nim kierował, bo uciekł!
Po 4: Gdyby nie TIRy to połowy rzeczy by nie było!

rafał (gość)

gówno prawda 20, czy 30 lat temu nie było tirów, chodziły pociągi i to z bocznic na których stały pociągi rozwozili towary do sklepów, na składy i tak dalej i też ludzie żyli . Wówczas żeby rozwieź ten towar z bocznic, pokonywali 20- 30km max żeby dojechać do miasta ciężarówką czy chłodnią. A nie jak teraz jadą po 200km żeby zabrać jak najwięcej (koszty paliwa), do tego dochodzi zmęczenie, i wypadek gwarantowany w tym tłoku na drogach. Więc niech nikt nie mówi po co tiry na tory, które zarastają krzakami..