Wypadek w Bełchatowie Wypadek w Bełchatowie

(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wypadek w Bełchatowie. Do groźnie wyglądającego zderzenia trzech samochodów doszło na skrzyżowaniu ulicy Czaplinieckiej i alei Włókniarzy. W wypadku ucierpiały trzy osoby, które trafiły do bełchatowskiego szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 7 rano. Na samym środku skrzyżowania zderzyły się ze sobą trzy samochody:seicento, kia oraz mercedes. W efekcie przez ponad godzinę aleja Włókniarzy i ulica Czapliniecka były zakorkowane.

- Trzech uczestników tego wypadku ucierpiało i trafiło do szpitala. Jedna osoba z podejrzeniem złamania mostka, a dwie z ogólnymi potłuczeniami - poinformował nas dyżurny bełchatowskiej policji.

Obecnie ruch na skrzyżowaniu został już przywrócony.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anonim (gość) (dusia)

Z tego co ja wiem to jak tir byl już na pasach to ona z rozpędu ze zjazdu dla inwalidów uderzyła w naczepę tego tira no i wtedy... wiadomo współczuję rodzinie

Vers (gość) (dusia)

Jesteś nienormalna ?! Te komentarze może czytać rodzina tego dziecka. Sprawia Ci frajdę takie pisanie z pełna dokładnością?!
Boże co za ćwok z ciebie

dusia (gość)

widziałam seicento strasznie zmasakrowane ale to to tam nic około 16:30 na Wyszyńskiego tir zabił 10- letnią dziewczynkę jadącą na rolkach jej ciało rozleciało się na trzy części świadkowie mówią że głowa latała jak piłka straszne współczucie dla rodziny 10 letniej Natalii Szewczyk

driver (gość)

A popołudniu na Wyszyńskiego śmiertelnie potracone dziecko :( Niech już zrobią tą obwodnicę !!!

Licealistka (gość)

Ja pierdziele , ta osoba z seicento najbardziej poszkodowana , widziałam jak jechałam dzisiaj 6 do szkoły ... Seicento totalnie nie nadaje się do użytku ... A taki był korek że maskara ://

White widow (gość)

No apropo wypadku to niech mi ktoś powie czemu u nas w mieście o godzinie 6:20 są wszędzie egipskie ciemności ?
Czy to oszczędności z tytułu wyboru Enei bo jak tak to pogratulować :D