Wszystkich Świętych w Bełchatowie. Na cmentarzu przy al. Włókniarzy od wczesnych godzin porannych panuje ogromny ruch. Bełchatowianie na grobach swoich bliskich składają kwiaty i zapalają znicza. Ci, którzy jeszcze nie zakupili zniczy mają taką możliwość na straganach rozstawionych przed cmentarzem. Na terenie cmentarza kwestują członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Bełchatowa po raz kolejny zbierając pieniądze na renowację zabytkowych nagrobków.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wodzu (gość)

Oj widać ostatnio parcie na szkło byłego starosty zatorskiego ... czyżby szykował się do wyborów prezydenckich. To ci dopiero PO bedzie miała dylemat. Zatorski, Kudaj i Mękarski ... bogactwo kandydatów tej niszowej partyjki jest aż śmieszne.

golas (gość)

jaki ogromny ruch? glupi oklepany tekst ktory pisza co orku i beda pisac za rok tak samo a wlasnie ze w tym roku bylo wyjatkowo "luźno" i byl maly ruch i malo ludzi w porownaniu z innymi latami, uwazam ze to dlatego ze ludzie rzobili wyjazdy na piate/sobtoa/niedziela, najgorzej to jest jak 1.11 jest wsrodku tygodnia