Krzysztof Kukulski, trener Warty Działoszyn Krzysztof Kukulski, trener Warty Działoszyn

Krzysztof Kukulski, trener Warty Działoszyn (© Fot. Dariusz Piekarczyk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Warta ma nowego trenera! To Kukulski. Waldemar Różycki nie jest już trenerem czwartoligowej Warty Działoszyn. Jego miejsce zajął najbardziej doświadczony zawodnik tej drużyny 38-letni Krzysztof Kukulski.

Warta ma nowego trenera! To Kukulski


Krzysztof Kukulski jest wychowankiem Warty Osjaków, która występuje obecnie w sieradzkiej klasie okręgowej. W Działoszynie jest od rundy wiosennej sezonu 2011/2012. W polskiej ekstraklasie Krzysztof Kukulski wystąpił 44 razy. Strzelił pięć goli. Grał w GKS Bełchatów oraz Piaście Gliwice. Ponadto bronił barw takich klubów jak RKS Radomsko, Arka Gdynia, GKS Jastrzębie oraz Włókniarzu Zelów.
Po 13. rozegranych spotkaniach Warta zajmuje 13 miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej. Ma 16 punktów. To znacznie poniżej oczekiwań fanów tej drużyny, którzy doskonale pamiętają rundę wiosenną poprzedniego sezonu, kiedy to ich ulubieńcy nie przegrali ligowego meczu i do końca liczyli się w walce o awans do III ligi łódzko-mazowieckiej.
Przypominamy, że awans do III ligi łódzko-mazowieckiej wywalczą dwie najsilniejsze drużyny IV ligi łódzkiej.

Sport

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kibic (gość)

Podobno klub z Działoszyna rozmawia z byłym trenerem Warty Działoszyn a obecnie Astorii II Szczerców panem Grzegorzem Bodnarem.

Ewa (gość) (xyz)

Nie będę się spierać i możliwe że masz racje ale ty nie musisz używać tylu wykrzykników i ryczeć jak krowa pełna mleka na pastwisku.

xyz (gość) (Ewa)

To jesteś słabo poinformowana, bo oficjalnie niem być nie może bo nie posiada odpowiednich papierów na prowadzenie drużyny IV ligowej !!! Oficjalnie to trenerem jest Pan Dominik Andrzejczak !!!

Ewa (gość) (xyz)

Żaden tydzień spóźnienia. Do tej pory Krzysztof Kukulski był tymczasowym trenerem a od dziś już jest oficjalnie trenerem zespołu z Działoszyna.