W sobotę Nowak trafi do bramki Polonii?

Paweł Hochstim
Dawid Nowak jak mało kto potrafi strzelać gole Polonii Warszawa
Dawid Nowak jak mało kto potrafi strzelać gole Polonii Warszawa fot. Dariusz Śmigielski
W sobotę o godz. 13.30 w Bełchatowie PGE GKS gra z Polonią. Przed Dawidem Nowakiem kolejna szansa na strzelenie gola Polonii Warszawa. Nowak miał już podpisany kontrakt z Polonią, ale go rozwiązał. Wojciechowski nie krył wściekłości i w wywiadach prasowych pogardliwie wyrażał się o Nowaku i jego ambicjach.

Wiosnę Nowak rozpoczął bardzo dobrze, bo zdobył oba gole, które bełchatowianie strzelili w dwóch pierwszych meczach - z Lechem w Poznaniu (1:0) i Górnikiem Zabrze u siebie (1:1). Trener Kamil Kiereś na razie wyznaczał mu rolę jokera, który pojawiał się na boisku w drugiej połowie. Być może w sobotę Nowak wreszcie doczeka się występu w podstawowym składzie, bo z pewnością na to zasłużył. Przed ostatnim meczem z Górnikiem Kiereś mówił, że być może w drugiej połowie zdecyduje się na ustawienie zespołu z dwoma napastnikami, ale czerwona kartka dla Jacka Popka zniweczyła te plany.

Bilety na spotkanie z trzecią drużyną ekstraklasy można kupować w punkcie obsługi kibica na stadionie w Bełchatowie codziennie w godz. 10-18, a także poprzez aplikację internetową dostępną na oficjalnej stronie klubu gksbelchatow.com. W sobotę POK zostanie otwarty o godz. 10, a półtorej godziny później bilety będzie można kupić też w stadionowych kasach.