Moszczenica chce 400 kibiców ŁKS Moszczenica chce 400 kibiców ŁKS

Moszczenica chce 400 kibiców ŁKS (© Fot. Krzysztof Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Moszczenicy chcą 400 kibiców ŁKS! Włókniarz Moszczenica, jako jedyny klub IV ligi łódzkiej, chce gościć kibiców ŁKS Łódź. I to aż 400! Mecz ma być rozegrany 3 listopada (niedziela).

W Moszczenicy chcą 400 kibiców ŁKS!


Przygotowaliśmy dla ŁKS 400 biletów. 300, po pięć złotych i 100 stojących. Cena tych drugich jest do ustalenia. Rozmawiamy z kibicami ŁKS. Ci chcieli początkowo aby grać w sobotę. Na to nie wyraziliśmy zgody, bo część naszych piłkarzy nie zdąży wrócić ze Święta Zmarłych. W niedzielę możemy za to grać. Drugi powód, to brak zgody policji na ochronę spotkania w sobotę. Tego dnia ochraniają bowiem inne imprezy sportowe, w tym mecz Widzewa.
- Dobra wolna z naszej strony jest, mimo zakazu ŁZPN dla kibiców ŁKS na udział w meczach wyjazdowych swojej drużyny - mówi Bogdan Świątek, działacz Włókniarza Moszczenica. - Gotowi jesteśmy przekazać ŁKS 400 biletów. ŁKS musi jednak wziąć odpowiedzialność za zachowanie swoich fanów. Czekamy jak klub z Łodzi wykorzysta szansę.Jeśli nie będzie oczekiwanej przez nas reakcji szefów ŁKS, gramy bez kibiców.
Co na to ŁKS? Powiedzmy ozięble i oficjalnie. - Czekamy na oficjalne pismo Moszczenicy - mówi Tomasz Salski, członek zarządu ŁKS. - Jeśli takie dostaniemy, będzie gremialna, oficjalna decyzja. Dziwne, że wcześniej mówili o 300, teraz chcą dać 400 biletów.
- To ruch w dobrą stronę - uważa Adam Kaźmierczak, wiceprezes ŁZPN. - Przecież chodzi o to, żeby grac z udziałem kibiców. Oby ŁKS wykorzystał szansę jaką daje mu Włókniarz Moszczenica.

Więcej w piątkowym wydaniu "Dziennika Łódzkiego".

Sport

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ł (gość)

Kibice ŁKS-u na pewno uszanują postawę Włókniarza. Skorzystają z zaproszenia i będzie piękny doping!

sklave

No to była sobie nowa hala sportowa, był sobie amfiteatr ....
No i chyba wójt sobie pobył.....
Gminę zadłużył to będzie można zniszczeniami wytłumaczyć.
Z Mierzynem jak grali to nawet do Rozprzy "szarańczy" nie wpuszczono...
Foto:
Moszczenicka Silna Grupa Ski...Kiflowa .
http://sklave.manifo.com/podobni