Marcin Kobierski (Warta) po zdobyciu gola Marcin Kobierski (Warta) po zdobyciu gola

Marcin Kobierski (Warta) po zdobyciu gola (© Fot. Dariusz Piekarczyk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W III lidze wygrane Warty i "Miejskich, remis Lechii". Wydarzeniem 11. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej było spotkanie w Sieradzu, gdzie liderująca w tabeli Warta pokonała na swoim boisku dotychczasowego wicelidera Pilicę Białobrzegi 2:1 (1:1).

W III lidze wygrane Warty i "Miejskich", remis Lechii

Mecz w Sieradzu był, jak na III ligę, dobrym widowiskiem. W 16 minucie miejscowi objęli prowadzenie po strzale Marcina Kobierskiego. W 39 minucie wyrównał Kamil Matulka po koszmarnym błędzie Kamila Adamka, bramkarza Warty. W 65 minucie gola dla Warty, strzałem głową, zdobył Patryk Krymarys. Za to w 77 minucie Kamil Adamek obronił rzut karny. Strzelał Marcin Rawski.
Na uwagę zasługuje także wygrana MKS Kutno z Legią II Warszawa 2:0 (1:0).

Pozostałe sobotnie wyniki 11. kolejki:

Huragan Wołomin - Omega Kleszczów 1:1 (0:0),
Start Otwock - Mechanik Radomsko 2:0 (1:0). Oba gole dla Startu padły z rzutów karnych.
Żyrardowianka - Zawisza Rzgów 2:2 (1:1),
Sokół Aleksandrów - Ursus Warszawa 0:1 (0:0),
GKP Targówek Warszawa - GKS II Bełchatów 2:1 (0:0),
Broń Radom - Mazur Karczew 1:0 (0:0).