Uczniowie klasy 3a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie biorą udział w konkursie zorganizowanym przez sieć Tesco

Uczniowie klasy 3a ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie biorą udział w konkursie zorganizowanym przez sieć Tesco (© Grzegorz Maliszewski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Uczniowie z SP nr 1 w Bełchatowie przystąpili do ogólnopolskiego konkursu pt. "Talent nie do marnowania" organizowanego przez sieć hipermarketów Tesco.

Uczniowie z SP nr 1 w Bełchatowie przystąpili do ogólnopolskiego konkursu pt. "Talent nie do marnowania" organizowanego przez sieć hipermarketów Tesco. Tegoroczna edycja konkursu wspiera akcję przeciwdziałania marnowaniu żywności. Trzecioklasiści nakręcili swój film prezentujący jak oszczędzać żywność, który walczy teraz o głosy internautów. Na wspólnych zajęciach wraz z nauczycielami i rodzicami maluchy uczyły się, jak przyrządzać posiłki, chodzili z nauczycielami na zakupy, gdzie dowiedzieli się jak oszczędnie kupować żywność. Dzieci promowały też zdrowe odżywianie w szkolnej gazetce, a także poznały w Bełchatowie miejsca w których składowane są bioodpady.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!