Ojciec Krzysia Ojciec Krzysia

Ojciec zamordowanego Krzysia często zagląda na leśny grób, miejsce, gdzie znaleziono zwłoki jego syna (© Dariusz Śmigielski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najnowszym tygodniku ,,7 Dni": Ojciec Krzysia, jednej z czterech ofiar mordercy Mariusza Trynkiewicza, wierzy, że oprawca jego syna nigdy nie wyjdzie na wolność. Czy gwarantuje to ustawa przyjęta przez Sejm?

Ponadto w ,,7 Dniach" historyczny, czterostronicowy dodatek Wczoraj i Dziś, a w nim spacer po piotrkowskich Powązkach i niezwykłe historie pochowanych tam piotrkowian. Jak zmarły dzieci Kańskich, kim byli Żarscy?

W tygodniku ,,7 Dni" także informacje, jak dojechać na cmentarz. Wszystko o organizacji ruchu i zmienionych kursach MZK.

Piszemy także o mieszkańcach Jagodowej, którzy nie chcą hodowli psów, chorym piotrkowianinie, odsyłanym od kilku lat od szpitala do szpitala. W najnowszym numerze także sprawa radnnego z Kleszczowa, który jechał po pijanemu.

Ponadto krzyżówki, kulturalne propozycje na weekend i sport.

Zapraszamy!

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Klian (gość)

Trynkiewicz w badaniu psychologicznym powiedział że jak wyjdzie to będzie robił to co wcześniej.

leon (gość)

Nie ma takiego czegoś jak resocjalizacja.Bandyta już zawsze pozostanie bandytą i nie zmieni tego NIC!!!!Sam Trynkiewicz to powiedział,więc kto jak kto,ale sam zainteresowany wie chyba co mówi.

sklave

Resocjalizacja Trynkiewicza dobiega końca i zasadnym byłoby
umieszczenie go razem z innym więźniami w jednej celi.
Gdzie jak gdzie ale w więzieniu jest możliwość całodobowej
kontroli więźnia a co zatem idzie możliwość sprawdzenia efektów resocjalizacji.
Przecież prawo tego nie zabrania. W wyroku nie ma zagwarantowanej luksusowej izolatki!!!
Skoro prawo jest bezsilne a państwo zamierza go nadal chronić
ba zapewnić mu godziwe wręcz luksusowe warunki życia być może nawet za granicą
To opublikujcie jego aktualne zdjęcie.
Paparazzi do dzieła.
http://sklave.manifo.com/aktualnosci

xxx (gość)

a jak Trynkiewicz wyjdzie to życzę temu co go wypuści żeby w pierwszej kolejności odwiedził jego rodzinkę. Taki człowiek nie powinien opuszczać murów więzienia.