Studniówki 2017. Studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie odbyła się w domu weselnym "Przy Patykach". Na balu studniówkowym bawili się uczniowie Technikum Nowoczesnych Technologii i Liceum Ogólnokształcącego w Kleszczowie oraz zaproszeni goście.

Studniówka 2017 uczniów ZSP w Kleszczowie

Z regionu

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Xyz (gość)

Miało być wiejscy nie wiejący i na komuniach a nie komunikacji. Sorki. To z pośpiechu i porażenia tym ciekawym "artykułem".

Xyz (gość)

Ale wydarzenie! Tylko do gazet. Dlaczego nie było telewizji? Informacja ciekawa jak kaseta z wesela. Ale widać wiejący "dziennikarze" umieją tylko fotki trzaskać na studniówkach, komunikacji i niedługo może na pogrzebach. Kto wie czym nas jeszcze zaskoczą.

naturalny (gość)

W tapecie chodzą już dziewczynki w gimnazjum. Nie moge patrzeć na te maski wszechobecne tapety, jedna do drugiej podobna

staryramol (gość)

TO NIE HEJT! oj dzieci dzieci na sile chcecie wygladac jak dorosli i wygladacie! tak polowa wyglada jakby mial po 30 lat a nie 18 PO co wam to? zenada POtem bedzieta na sile sie odmładzac