Studniówka 2017 w I LO w Bełchatowie. W tym roku to popularny "Bronek" rozpoczął w Bełchatowie sezon studniówkowy. Na swoim balu na sto dni przed maturą bawili się uczniowie sześciu klas oraz ich goście - w sumie ponad 230 osób.

Studniówka 2017 w I Liceum Ogólnokształcącym w Bełchatowie rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza.Po torcie i zdjęciach klasowych rozpoczęły się szaleństwa na parkiecie.
Z regionu

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zofix (gość)

nasza sukienka granatowa ze złotym paskiem od 0.24 sekundy na przedostatnim nagraniu :) Mile widziane zdjęcia w naszych sukienkach na fb/zofix :)

tuziemiec (gość)

Niezapomniane chwile! Przypominam sobie moją studniówkę a było to w 1962 roku. Impreza miała miejsce w budynku szkoły w pobliżu obecnego stadionu gdzie obok liceum była również podstawówka. Było to jedyne wówczas LO i jedyna szkoła średnia w Bełchatowie.

Kaśka (gość)

"Zawsze mnie zastanawial fenomen zapalonego światła na imprezach studniowkowych. Filmowanie z lampą daje ciekawszy efekt, ludzie sie lepiej bawia, jest bardziej klimatycznie. Czy chodzi o to,ze kadra nauczycielska boi sie o to, czego nie widzi/nie zobaczy? Pod stołami i tak sie swoje "dzieje". "- kolega idealnie ujął temat na fb Bronka :D