Sparingowa porażka PGE GKS z pierwszoligowym beniaminkiem

AK
Dla "Brunatnych" to pierwsza porażka tej zimy. Wcześniej GKS dwukrotnie wygrywał i raz zremisował AK
Piłkarze PGE GKS Bełchatów przegrali w czwartym meczu towarzyskim tej zimy z GKS 1962 Jastrzębie 0:1. "Brunatni" decydującą bramkę stracili na początku drugiej połowy.

W pierwszej połowie więcej okazji stworzyli sobie gospodarze, ale czujny między słupkami był Paweł Lenarcik. Groźną okazję stworzyli również przyjezdni, ale swojej sytuacji nie wykorzystał Patryk Mularczyk. Zwycięskiego gola w 49. minucie gry zdobył Krzysztof Gancarczyk.

GKS 1962 Jastrzębie - PGE GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

1:0 - Krzysztof Gancarczyk 49'

GKS 1962: Drazik (46' Gostomski) - Mazurkiewicz (46' Kulawiak), Kawula, Szymura, Gojny, Gancarczyk, Jaroszek (46' Spychała), Mróz, Skórecki (46' Ali), Żak (46' Jadach), Krakowczyk (46' Adamek)

PGE GKS: Lenarcik (46' Niźnik) - Sierczyński (46' Stolarczyk), Michalski (46' Grolik), Magiera (46' Bociek), Grzelak (46' Biel) - Ryszka (46' Rachwał), Czajkowski (46' Matuszewski) - Bartosiak (46' Kocyła), Mularczyk (70' Zdybowicz), Putin (46' Thiakane) - Zdybowicz (46' Tylec)