Sparingi ekip III ligi. Lechia rozbiła Sokół, Widzew wygrał z Lechem II (WYNIKI)

Dariusz Piekarczyk
Trzecioligowcy grali sparingi
Trzecioligowcy grali sparingi Fot. Grzegorz Gałasiński
Sparingi ekip III ligi. Lechia rozbiła Sokół, Widzew wygrał z Lechem II. W sobotę trzecioligowe drużyny naszego regionu grają mecze sparingowe. Informujemy o wynikach tych spotkań. Obszernie piszemy w poniedziałkowym "Dzienniku Łódzkim".

Sparingi ekip III ligi. Lechia rozbiła Sokół, Widzew wygrał z Lechem II
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół-Konsport Aleksandrów 4:0 (2:0). Gole: Patryk Walasek, Tomasz Płonka, Paweł Magdoń, Kamil Lewiński.
Pelikan Łowicz - Górnik Konin 1:3 (0:1)
Gol dla pokonanych: Michał Wrzesiński.
Warta Sieradz - Pogoń Zduńska Wola 4:0 (mecz trwał 60 minut). Gole: Adam Patora 2, Bartosz Narożnik, Marcin Kacela.
Widzew Łódź - Lech II Poznań 3:0 (2:0). Gole: Robert Demjan, Marek Zuziak, Jakub Jasiński.
Warta Sieradz - LKS Kwiatkowice (mecz trwał 60 minut) 0:3. Gole: Marcin Kobierski, Mariusz Zawodziński, Wiktor Płaneta.