Siatkówka. Lechia nie dała rady liderowi II ligi i uległa Czarnym Rząśnia 0-3

Andrzej Wdowski
Lechia uległa w hali ZSP2 Czarnym Rząśnia 0-3
Lechia uległa w hali ZSP2 Czarnym Rząśnia 0-3 Andrzej Wdowski
Mimo wspaniałego dopingu tomaszowskich kibiców siatkarzom Lechii nie udało się wygrać prestiżowego spotkania w hali Gastronomika z liderem II ligi Czarnymi Rząśnia. Goście dość łatwo wygrali to spotkanie 3-0 i nadal są jedynym niepokonanym zespołem w grupie III. Czarni nie stracili jeszcze w tych rozgrywkach nawet seta, co wyraźnie świadczy o ich supremacji na II-ligowych parkietach.

Oczekiwano, że mecz wicelidera II ligi Lechii Tomaszów Maz. z liderem Czarnymi Rząśnia dostarczy kibicom sporych emocji.

Niestety, tak się jednak nie stało. Goście raczej bez problemów wygrali ten pojedynek i tylko w secie trzecim tomaszowianie nieco ich postraszyli, ale i tak decydujące piłki należały do rywali.

Tomaszowianie popełniali zbyt dużo prostych błędów. Szwankowało przyjęcie, a przez to i rozegranie nie wyglądało tak jak powinno. Rywale tworzyli bardziej zgrany team i byli zdecydowanie groźniejsi w ataku.

Mecz ostatecznie wygrali Czarni 3-0, w setach do 22, 17 i 23.

W trakcie spotkania działacze klubu przeprowadzili konkursy dla publiczności z nagrodami.