Dziś w Bełchatowie odbyło się uroczyste wprowadzenie relikwii błogosławionego papieża Jana Pawła II do parafii pw. Miłosierdzia Bożego na osiedlu Binków.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kwp (gość)

Chciałbym wiedzieć ile było wszystkich relikwi i za ile je sprzedano.Ustaliło by to konkretnie stwierdzenie NASZ DROGI PAPIEŻ

Diadlo -|- (gość)

Dodry Jezu jeszcze zapomniałeś dodać ze pis ma władze w naszył kościołach i łapę czy ma na kasie

Dobry Jezu (gość)

Bełchatów to taki mały Watykan, kupa kościołów, pomników, skwerów i ulic ku czci pana Jana Pawła.

torfiorz. (gość)

A co tam robią pseudo górniki? kopalnię i elektrownie zbudowała ''be''komuna a nie watykańczyk.

Normalny (gość)

Do obserwator. Ja uważam, że dopóki ludzie z Bełchatowa mają coś do powiedzenia to nikomu z tych zakładów włos z głowy nie spadnie, chyba że Warszawka obstawi te stanowiska to twoje proroku sny się spełnią i wtedy będziesz szczęśliwy i zadowolony. Gdybyś podał swoje prawdziwe nazwisko, a nie ukrywał się pod pseudonimem, to gdyby się nie spełniły twoje marzenia chętnie złożymi Ci wizytę z kolegami w twoim domu i POGADAMY.

obserwator (gość)

Już wkrótce tych z pierwszego szeregu na 17 zdjęcia będzie lud ganiał po mieście za zwolnienia i upadek miasta.Powodzenia pracownicy kopalni i elektrowni w 2014 roku.Oj będzie się działo.

pracownik (gość)

książe pge powoli rozwala zaklady których jest prezesem a w kościele w pierwszym rzędzie co za obłuda na pokaz co na to kościól czy proboszcz nie może przemówić mu do sumienia?

63-47 (gość) (Marcin)

Ks.Magdziak nigdy nie był i nie jest upolityczniony.
Gdzie tu widzisz człowieku politykę? albo czarną obłudę?
Ludzie piszcie swoje komentarze z merytoryczną poprawnością, bo nic mądrego nie wnosicie.

Marcin (gość)

No i oczywiście car PGE i jego świta też musiała być. Ks. Magdziak strasznie jest upolityczniony!!!. Czarna obłuda. Nie widzę księży z pozostałych kościołów.! Ewidentnie widać , że Dziwisz KUPCZY RELIKWIAMI !!. CO za obłudne czasy.

6359 (gość)

Jan Paweł II emanował świętością, czyli pięknem swojego człowieczeństwa, bogactwem osobowości, dobrocią, mądrością i miłością.
Szczególnie w szpitalu, w czasie choroby gdy okazał radość, że jeszcze żyje, że warto żyć.
Uszanujcie chociaż to wspomnienie, może kiedyś Wam się przyda.