Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przedstawiamy teledysk "Prosto" do trzeciego singla promującego najnowszą płytę zespołu KULT. Album o tym samym tytule ukazał się nakładem S.P. Records 13 maja 2013 roku i osiągnął status Platynowej Płyty.

Singiel ukaże się w wersji płytowej 20 listopada 2013 roku w limitowanej edycji. Wydawnictwo będzie zawierało utwór „Prosto” w różnych interpretacjach muzyków zespołu KULT i znakomitych gości takich jak Sobota, Maciej "Ślepy" Głuchowski i Michał Wiraszko.


Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu ze striptizem i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

Link: www.skroc.pl/6991

Św.Mikołaj (gość)

Świąteczna Promocja Doładowania Telefonu za Darmo !
http://doladowania-tel.pl/l1kq

Polak (gość)

Oj Kazik , ale naraziłeś się Bronkowi i Donkowi .. Przecież to jest jawne nawoływanie do anarchii jeśli jednak pie...lisz wszystkich od lewa i prawa to pewnie liczysz na rozbiór Polski . A wystarczy tylko sprawiedliwie osądzić bandytów politycznych i dać im czas , dużo czasu do przemyślenia ..

dzięki Kaziu za twórczość (gość)

masz rację Kaziu, tych psi synów z wiejskiej nie da się już obrazić, oni sa przegnici do kości. tylko totalny kataklizm uzdrowi ten kraj - o ile zniszczy hołotę