W poniedziałek dojdzie do spotkania trenera PGE GKS Bełchatów Rafała Ulatowskiego z zarządem. Wszystko wskazuje na to, że szkoleniowiec nadal będzie prowadził zespół. - Trener Ulatowski zostaje.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W poniedziałek dojdzie do spotkania trenera PGE GKS Bełchatów Rafała Ulatowskiego z zarządem. Wszystko wskazuje na to, że szkoleniowiec nadal będzie prowadził zespół.

- Trener Ulatowski zostaje. Na dzisiaj i w przewidywalnej przyszłości zostaje - powiedział nam po meczu GKS z Piastem prezes GKS Andrzej Zalejski.

Szef bełchatowskiego klubu był zawiedziony postawą drużyny w sobotnim spotkaniu. - Martwi bardzo nie tylko brak punktów, ale przede wszystkim zła gra drużyny. To jest nasze największe zmartwienie, bo źle wróży na przyszłość - powiedział Zalejski.

Prezes GKS zapowiedział, że w poniedziałek będzie rozmawiał z trenerem o przyszłości drużyny. Zastrzegł jednocześnie, że szkoleniowiec nie może liczyć, że klub kupi jeszcze nowych zawodników. - Nie przewidujemy zakupów - stanowczo mówił Zalejski. - Innych ruchów dzisiaj też nie przewidujemy, bo najgorszą rzeczą jest podejmowanie decyzji na gorąco. Rozmowy w poniedziałek będą bardzo poważne.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!