Pożar składowiska odpadów w Zelowie. Na miejscu jest trzynaście jednostek strażackich. Pożar wybuchł około godz. 13, ogień pojawił się w kilku miejscach. Akcja gaśnicza może potrwać jeszcze kilka bądź kilkanaście godzin, bo wśród odpadów są przedmioty łatwopalne. Więcej na temat pożaru w jutrzejszym "Dzienniku Łódzkim".

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ktoś (gość) (miejscowy)

Jak się nie znasz na pewnych sprawach to się nie wypowiadaj przyjacielu. Starosta jest na miejscu z ramienia powiatowego zespołu zarządzania kryzysowego. Nie widziałeś dowódcy z PSP, którego wspomniałeś, to albo masz problem ze wzrokiem, albo jesteś śmierdzącym leniem i nie chciało Ci się przyjrzeć, albo nie masz pojęcia o kim mówisz. Skoro jesteś miejscowy, to lepiej przyjrzyj się druhom z OSP Zelów i Pożdżenice jak są ubrani zgodnie z BHP.

miejscowy (gość)

Co tam robił starosta?.Czy przyjechał jako kibic,czy też jako dowódca akcji,bo nie widziałem dowódcy z PSP tego,który na akcje lubi się wybierać w jeansach i adidasach.
Jeśli sami podpalili,to nie fachowo.Powinni to zrobić w nocy.Przynajmniej by się więcej wypaliło.

Andrzej (gość)

Kpina,że pod okiem Urzędu Miasta (odległość 200-300 metrów) wyrasta wysypisko i od ostatniego pożaru byłych zakładów nie usunięto tego syfu, który dziś sie pali. Zelów to nie Warszawa i referendum o odwołanie kobiety ,która nie umie rządzic nie będzie(a szkoda).Miłego oddychania !

SzczepanZadymek (gość)

To właśnie Polska. Otwieramy skup odpadów wtórnych, bierzemy za to pewne pieniążki, jak się plac przepełnia i nie ma co z tym zrobić podkładamy ogień. Proste prawda, po co płacić za utylizację. Dla posiadających wolny plac łatwy sposób na biznes. Dodam że to nie pierwszy pożar składowiska odpadów w Zelowie.