Potrącona rowerzystka w Zelowie. Policja szuka świadków zdarzenia

Potrącona rowerzystka w Zelowie. Kierowca, który potrącił 67-letnia cyklistkę odjechał z miejsca zdarzenia i nie udzielił jej pomocy. Policja szuka osób, które mogą mieć informacje o tym zdarzeniu.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Archiwum)

Potrącona rowerzystka w Zelowie. Do wypadku doszło w sobotę, 21 grudnia, około godz. 16.30 na ulicy Poznańskiej.
Przejeżdżającą tamtędy 67-letnią cyklistkę potrącił samochód nieustalonej jeszcze marki. Kierowca nie zatrzymał sie nawet, by udzielić poszkodowanej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Rowerzystka z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci z komisariatu w Zelowie apelują o kontakt do osób, które bądź to były świadkami tego wypadku, bądź też mogą mieć na ten temat jakieś informacje. Zapewniają anonimowość.

Komentarze (6)

avatar
avatar
TAGA (gość) jjjj

Cyklistka jechała prawidłowo i została najechana czołowo przez jadącego z przeciwnej strony kierowcę, który dodatkowo zahaczył jeszcze o auto stojące na poboczu! Nie była to wina poszkodowanej !!!

avatar
jjjj (gość) OJ

tu też się zgodzę. chodnik taki szeroki zrobili na kościuszki to mogli chociaż ścieżkę rowerową zrobić. zresztą ten chodnik to na każdym odcinku jest inaczej położony..

avatar
jjjj (gość) kojot

zgadzam się. kiedyś nie zwracałam na to uwagi ale odkąd mam prawko to oczy trzeba mieć dookoła głowy i myśleć nawet za rowerzystów, bo nie wiadomo kiedy a wyjadą Ci na środek ulicy i nawet się nie obejrzą.

avatar
kojot (gość)

Policja z Zelowa niech najlepiej zacznie karać tych swoich cyklistów za olewanie przepisów .To straszne jak oni się poruszają po ulicach , naprawdę trzeba bardzo uważać aby któregoś debila z rowerem nie potrącić

Wybierz kategorię