(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Potrącona rowerzystka w Zelowie. Kierowca, który potrącił 67-letnia cyklistkę odjechał z miejsca zdarzenia i nie udzielił jej pomocy. Policja szuka osób, które mogą mieć informacje o tym zdarzeniu.

Potrącona rowerzystka w Zelowie. Do wypadku doszło w sobotę, 21 grudnia, około godz. 16.30 na ulicy Poznańskiej.
Przejeżdżającą tamtędy 67-letnią cyklistkę potrącił samochód nieustalonej jeszcze marki. Kierowca nie zatrzymał sie nawet, by udzielić poszkodowanej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Rowerzystka z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci z komisariatu w Zelowie apelują o kontakt do osób, które bądź to były świadkami tego wypadku, bądź też mogą mieć na ten temat jakieś informacje. Zapewniają anonimowość.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

TAGA (gość) (jjjj)

Cyklistka jechała prawidłowo i została najechana czołowo przez jadącego z przeciwnej strony kierowcę, który dodatkowo zahaczył jeszcze o auto stojące na poboczu! Nie była to wina poszkodowanej !!!

jjjj (gość) (OJ)

tu też się zgodzę. chodnik taki szeroki zrobili na kościuszki to mogli chociaż ścieżkę rowerową zrobić. zresztą ten chodnik to na każdym odcinku jest inaczej położony..

jjjj (gość) (kojot)

zgadzam się. kiedyś nie zwracałam na to uwagi ale odkąd mam prawko to oczy trzeba mieć dookoła głowy i myśleć nawet za rowerzystów, bo nie wiadomo kiedy a wyjadą Ci na środek ulicy i nawet się nie obejrzą.

kojot (gość)

Policja z Zelowa niech najlepiej zacznie karać tych swoich cyklistów za olewanie przepisów .To straszne jak oni się poruszają po ulicach , naprawdę trzeba bardzo uważać aby któregoś debila z rowerem nie potrącić