Poszukiwania zaginionej kobiety w Bełchatowie Poszukiwania zaginionej kobiety w Bełchatowie

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Poszukiwania zaginionej kobiety w Bełchatowie zakończyły się sukcesem. 79-letnia grzybiarka, której zaginięcie zgłoszono w środę wieczorem, krótko przed północą została odnaleziona, cała i zdrowa.

Poszukiwania zaginionej kobiety w Bełchatowie zakrojone były na szeroką skalę. Grzybiarki szukało blisko 70 mundurowych z policji i straży.

Zaginięcie 79-letniej kobiety zgłosił w środę kilka minut po godz. 20 jej syn. Mężczyzna zaniepokoił się tym, że jego mama, która rano o godz. 6.30 wyszła na grzyby w rejonie ul. Podgórze w Bełchatowie, do tej pory nie wróciła do domu.

Zaalarmował policję, która wspólnie ze strażą i strażakami-ochotnikami przystąpiła do akcji poszukiwania zaginionej kobiety w Bełchatowie. Do akcji poszukiwania zaginionej kobiety włączono także przewodnika z policyjnym psem.

Kobietę udało się odnaleźć chwilę po północy. Została przekazana pod opiekę rodziny.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

oliwia (gość)

pania zaczeto szukac tak pozno bo fakt zgloszono ze zaginela ale nie zeby jej szukac a dwa jak wam tak ciekawe ile grzybow to do lasu prosze i ciekawe czy komus sie zechce jak tej pani kobieta ma 79 lat i poszla a reszta w domu siedzi oj tosmy czasow doczekali

Inga (gość) (.)

Strasznie dowcipny komentarz :( I jeszcze ten głęboko wieloznaczny i refleksyjny podpis. A może napisz coś jeszcze...

krecik (gość)

dobrze, że odnaleźli ją całą i zdrową. Ale ostatecznie nie wiem kiedy, przed czy po północy?