Poseł Dariusz Kubiak gościł uczniów w swoim biurze poselskim

Dariusz Kubiak, poseł PiS zaprasza uczniów z bełchatowskich szkół do swojego biura poselskiego w Bełchatowie. Pierwsi goście już zawitali do posła. O czym mali bełchatowianie rozmawiali z posłem Prawa i Sprawiedliwości?

Uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Bełchatowie odwiedzili biuro poselskie Dariusza Kubiaka, posła Prawa i Sprawiedliwości.
- Dzieci zadawały pytania i opowiadały o sobie. Nie było łatwo. Uczniowie pytali o pracę posła, Sejm, obowiązki parlamentarzysty, pracę w komisjach i zespołach parlamentarnych - mówi Dariusz Kubiak. - Jeden z chłopców zauważył, że rząd chyba przeznaczył jakieś pieniądze na drogi. Opowiadał, że wcześniej miał kamienistą drogę do domu, a teraz ma asfalt.

Jak dodaje, były też pytania o wakacje i rozmowa o GKS Bełchatów. Poseł Kubiak zapraszam chętnych nauczycieli i uczniów na spotkania i rozmowy o pracy parlamentarzysty oraz wszystkim co jest z nią związane. Dzisiejsza wizyta uczniów rozpoczęła cykl, który poseł zaplanował dla uczniów.
- Zapraszam wszystkie szkoły do mojego biura poselskiego przy ul. Kościuszki 10 w Bełchatowie. Chętnie opowiem o pracy i obowiązkach posła oraz odpowiem na wszystkie pytania - mówi Dariusz Kubiak.

Grzegorz Maliszewski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

26.04.2018, 09:09

A anka radomszczanka zabrała ludziom wiarę w pis, a posłowi resztki elektoratu. A swoją drogą to one teraz kumpele z gośką że ho ho. Wszędzie razem.

26.04.2018, 08:21

Może do Zgorzelca, albo Radomska.

26.04.2018, 08:20

Poseł zaprosił, a ona pojechała, a Jest jednak równicą między ZAPROSIĆ a WPROSIĆ się hahaha

26.04.2018, 08:19

a gdzie pojechała, do której bełchatowskiej szkoły?

26.04.2018, 08:11

Panie pośle, niech pan podeśle listę pomysłów posłance od Kukiza, bo ona sama nie jest w stanie nic wymyślić. Najpierw próbowała ukraść panu Złoczew, póżniej szpital, a teraz jak pan zaprosił uczniów szybko pojechała do jakiegoś gimnazjum na spotkanie z uczniami hihihihi. Co za intelektualna mierność.

25.04.2018, 20:01

Ewelina też była?

25.04.2018, 14:08

Darek czekamy na Ciebie

25.04.2018, 12:49

Jakby Chrzan dowiedział się co NATURA gadała to byłby niezły dym.....

25.04.2018, 10:45

P pisze się hasać a nie"chasać" chłopie z jajami

25.04.2018, 10:25

Dobry pomysł, szkoda, że inni parlamentarzyści nie są tak otwarci na mieszkańców również tych najmłodszych. Dla dzieciaków zawsze to jakaś atrakcja zamiast wagarów

25.04.2018, 10:22

Ale tu chojraków co to anonimowo sobie chasają. Napiszcie na fb z imienia i nazwiska i będzie widomo, czy macie jaja. hihi

25.04.2018, 09:55

Widać że lubi dzieci

25.04.2018, 09:41

Najpierw natura mówiła dużo o Chrzanowskim, później o Gryczce, teraz o Kubiaku. Przyjdzie czas na Miszeli jak się obrażą..

25.04.2018, 07:51

Niewdzięczność, jakie biedactwo

25.04.2018, 07:38

.... że to przedwyborcza ustawka, mająca ocieplić wizerunek posła ??

25.04.2018, 07:03

Te negatywne komentarze to tylko Miszele i Natura, bo co można złego napisać o klasie dzieciaków, które odwiedzają biuro poselskie.

25.04.2018, 06:58

Negatywne komentarze dawni "przyjaciele" piszą??? Miszele i Natura????

25.04.2018, 05:23

Będziesz układał listy?

25.04.2018, 05:13

Widzę że komentarz na facebooku naszego miasta jużi usunęli, ten o dzieciach

25.04.2018, 05:06

Rozmowa o GKS. I co tam w sprawie GKS? Jakieś postępy, czy jak zwykle tylko rozmowa?

25.04.2018, 04:12

miła i inicjatywa

24.04.2018, 20:30

Radomszczańska koleżanka po fachu i tak cie zepchnęła do narożnika. Pogoń to tałt...o póki nie jest za późno.

24.04.2018, 18:59

Dariusz nieco zaokrąglił się tu i tam.... Dieta Poselska robi swoje....