Dariusz Kubiak opowiada o konkursie plastycznym z okazji Dnia Dziecka Dariusz Kubiak opowiada o konkursie plastycznym z okazji Dnia Dziecka

Dariusz Kubiak opowiada o konkursie plastycznym z okazji Dnia Dziecka (© Grzegorz Maliszewski)

Zwycięzca konkursu plastycznego "Nie pozwól odlecieć marzeniom" będzie mógł polecieć balonem nad Bełchatowem. Konkurs wymyślił poseł z Bełchatowa - Dariusz Kubiak. Dzieci oraz młodzież z Bełchatowa swoje prace plastyczne mogą składać do końca maja.

"Nie pozwól odlecieć marzeniom" to tytuł konkursu plastycznego z okazji Dnia Dziecka, który ogłosił bełchatowski poseł Dariusz Kubiak. Nagrodą główną jest... lot balonem nad Bełchatowem.

- Chciałbym zaprosić wszystkie dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym, technika jest dowolna, konkurs jest zaproszeniem do pokazania swojego marzenia, a nagrodą główną jest lot balonem. Myślę, że jest to atrakcyjna nagroda. Każdy kto czytał powieści Juliusza Verne, ma sentyment wizji zobaczenia Bełchatowa i okolic właśnie z wysokości - mówi Dariusz Kubiak.

Prace można składać do biura poselskiego Dariusza Kubiaka przy ul. Kościuszki 10. Ostateczny termin to 31 maja.

- Chcemy, aby dzieci i młodzież przedstawiły jakimi marzeniami żyją - mówi Dariusz Kubiak. - Konkurs ma formułę otwartą. Do zabawy zapraszamy głównie dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież gimnazjalną.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 3 czerwca. Później z nadesłanych prac zostanie zorganizowana wystawa.

Wypadki

Komentarze (60)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mama (gość)

Bardzo ciekawy pomysł. Podoba mi się plakat, taki pastelowy, delikatny. Naprawdę zachęca do wzięcia udziału. Porozmawiam z dziećmi.

Czarek (gość)

Panie Senatorze Dobkowski i Panie Pośle Kubiak, czas zachować się jak rasowi politycy, porozumieć się dla dobra miasta,zapomnieć o uprzedzeniach i przepędzić tę panią z Radomska, łącznie z panem starostą jej przybocznym. Jeśli nie, to zaleją nam miasto i powiat ludźmi z Radomska, tak jak zalali kopalnie i elektrownie.

leś (gość)

A Pan Poseł jest doktorem jakiej uczelni? Podobno Politechniki Łódzkiej ale jakiego wydziału? Kto wie?

Wacek (gość)

A urząd miasta i jeszcze nie tak dawno MCK? Ludzie nigdy nie zaakceptują, ze polityka robi taki barłóg w naszym miejsce. Co tu nie mamy zdolnych, mądrych ludzi? trzeba jakiś emigrantów tu ściągać?

Bełchatowianin (gość)

Radomko do RADOMSKA. Już ludzie się śmieją, ze Kopalnia to małe Radomsko. Śmiech na sali.
Czyja to sprawka?

Szery (gość)

I czego to jeszcze nie wymyślą hejterzy z Radomska i z PGE????????????????????????????????????????
Wstyd, ze dorośli ludzie z jednego ugrupowania czyli z PISu są przeciwko swojemu POSŁOWI od nas, którego powinno sie wspierać. Jest taka niepisana zasada, ze jak CI swój nie pomoże to obcy tym bardziej. BO JEST OBCY!!!!

Morlina (gość)

ale oponęci nie przyjdą na spotkanie z posłem, bo to miernoty, które tylko w ciemnym pokoju przy klawiaturze są tacy aktywni.

Dobry trafiony wpis (gość)

zawsze znajdzie się ktoś kto lubi wylewać pomyje na innych, ale patrze na profil posła i widzę: że pracuje w ważnych komisjach, w grupie współpracy z moją ukochaną Gruzją, bierze udział w lokalnych obchodach - strażacy, w uroczystościach narodowych i patriotycznych, w spotkaniach branżowych swojej firmy -PGE, w branżowych zespołach parlamentarnych, mówi głośno o SB-kach w KWB, uczestniczy - ponadplanowo - w komisji sportu, zaangażował się w pomoc GKS Bełchatów, nie opuścił żadnego z 3031 głosowań i jest na 1 miejscu wśród posłów jeśli idzie o głosowania. A TO TYLKO INFORMACJE Z 2 MIESIĘCY. Do tego dołożył jeszcze KONKURS dla dzieci, i jeszcze widzę go na meczach naszej srebrnej SKRY. Mówicie, że mało? Chętnie wziąłbym udział w jakimś spotkaniu otwartym z posłem i z jego oponentami. Panie Pośle proszę o tym pomyśleć.

Kogucik (gość)

Latać samotnie z imprezy na imprezę by się pokazać.Monia nie strzelaj już tymi swoimi złotymi myślami bo słabe to jest.

Czesław (gość)

Panie Pośle szczerze gratuluję odwagi. Do tego dołożę, ze życzę determinacji. W tym bełchatowskim szambie można albo pełzać z miernotami albo latać samotnie jak ptak. Trudne ale wykonalne.