Policjanci zatrzymali 17-letniego bełchatowianina, który poprzecinał opony kilku kół na osiedlu Żołnierzy POW. 18 sierpnia, pół godziny po północy, dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na osiedlu ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci zatrzymali 17-letniego bełchatowianina, który poprzecinał opony kilku kół na osiedlu Żołnierzy POW.

18 sierpnia, pół godziny po północy, dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na osiedlu POW biega mężczyzna, bez koszuli, i przecina opony w samochodach stojących przed blokiem nr 5. Osoba, która zadzwoniła na policję, przekazała też, w którym kierunku pobiegł sprawca. Na miejsce pojechał patrol. Po pościgu policjantka, strażnik oraz brat osoby, która zgłosiła całe zdarzenie, zatrzymali 17-latka. Sprawca był pijany, miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Wczoraj trzeźwiał w policyjnej izbie zatrzymań.

Jak się okazało, uszkodził siedem aut. Na razie wartość szkód nie jest jeszcze znana, straty musi bowiem wycenić rzeczoznawca.

Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności, chyba że zostanie to uznane za uszkodzenia w mniejszym stopniu, które zagrożone są karą do jednego roku pozbawienia wolności. Sprawę wyjaśnia bełchatowska policja.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!