Policjant Roku 2013: Mariusz Świerczyński Policjant Roku 2013: Mariusz Świerczyński

Asp. Mariusz Świerczyński walczy o tytuł Policjanta Roku 2013. (© archiwum prywatne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W Plebiscycie Policjant Roku 2013 bierze udział aspirant Marcin Świerczyński, dzielnicowy z komisariatu w Zelowie. Aby oddać na niego głos należy wysłać sms o treści: POLICJANT.2 na numer 7155. Koszt sms-a, to tylko złotówka plus VAT.

Aspirant Marcin Świerczyński, dzielnicowy z komisariatu w Zelowie walczy o tytuł Policjanta Roku 2013 w plebiscycie Dziennika Łódzkiego. Aby oddać na niego głos należy wysłać sms o treści: POLICJANT.2 na numer 7155. Koszt sms-a, to tylko złotówka plus VAT.

AKTUALNE WYNIKI

35-letni aspirant Świerczyński w policji pracuje już od 13 lat. Może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w zatrzymaniach sprawców przestępstw na gorącym uczynku. Ma też sukcesy w ratowaniu ludzi i mienia. Rok temu podczas pożaru zelowskiej hali produkcyjno-magazynowej uratował sześć osób oraz ocalił od spalenia kilka ciągników siodłowych zaparkowanych w pobliżu płonącego budynku.

Czas wolny poświęca rodzinie oraz swym dwóm pasjom - motoryzacji i historii.

Czytaj więcej o kandydacie z Zelowa

Głosowanie w plebiscycie na Policjanta Roku 2013 potrwa do północy 15 października. Wyniki opublikujemy 3 dni później w Dzienniku Łódzkim.

Regulamin plebiscytu Policjant Roku 2013

Na stronie dzienniklodzki.pl znaleźć można zasady głosowania, listy kandydatów i regulamin plebiscytu. Tam też można śledzić przebieg rywalizacji.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ksawery mytkowski (gość)

a ja chciałem zapytać której rodzinie poświęca pan ten czas?
z tego co słyszałam to więcej rodzin odwiedza niż ma :)