Policja Bełchatów poszukuje przestępcy i apeluje o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. W czerwcu mężczyzna popełnił przestępstwo na os. Dolnośląskim i został nagrany przez kamery monitoringu. Do tej pory nie udało się go zatrzymać.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny przedstawionego na zdjęciach. Fotografie zostały wykonane 17 czerwca 2013 roku przez kamery monitoringu w jednym z bloków na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie, gdzie dokonano przestępstwa.
Informację można przekazać osobiście prowadzącej postępowanie w tej sprawie sierż. szt. Magdalenie Gorzelak, 97-400 Bełchatów, ul. 1-go Maja 7, pokój 116 lub telefonicznie 446355240, 446355269, bądź pod numer alarmowy 997.

Jak podkreśla Policja Bełchatów, osobom, które przekażą informacje o poszukiwanym przestępcy zapewniona będzie pełna anonimowość.

Kryminalne

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

hmmm... (gość)

Dlaczego Policja prosi o pomoc świadków tak późno? To jak wezwać na okazanie "klientów" po 3 miesiącach od popełnienia przestępstwa, gdzie potencjalny winny mógł zmienić wygląd 10 razy. Sam w ciągu 2 tygodni byłem świadkiem i uczestnikiem zeznań w dwóch przypadkach na tym samym miejscu - w moim miejscu pracy. Nie ujawniam co, jak i gdzie. Okaże się kiedy do mnie zadzwonią lub napiszą. Ale w nawiązaniu do wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia muszę stwierdzić, że działania Policji nie są satysfakcjonujące dla mnie a co dopiero dla poszkodowanych. Delikatnie powiedziane.

Bzzzz... (gość)

Zajebiste sandały!!! Koleś zapewne jest spoza Bełchatowa. Po krzywych kulosach stwierdzam, że to Zelów :)

bbbbbbb (gość) (aaaaaaa)

Zapewne nie napisałeś tego o sobie, bo z tego komentarza wprost wynika, że nie jesteś mądrzejszy, tym bardziej sprytnejszy, więc zapewne nie pomożesz w identyfikacji szukanego przestępcy! :D Wieeeelka szkoda :)))

swen (gość)

5 miesięcy czekać i prosić o pomoc?! to można było poczekać jeszcze ciut i w rocznicę poprosić o rozpoznanie.... bystrość i spryt policji w takich sprawach czasem może porazić...

gosia (gość)

Policja Bełchatów poszukuje ....... świetny tytuł, muszę powiedzieć, że dziennikarstwo w mieście Bełchatów jest na na najwyższym poziomie

qwerty (gość)

Moja pralka automatyczna lepszej jakości robi zdjęcia niż to nie wiadomo co. Jak ma ktoś rozpoznać twarz jak jakość zdjęcia jest fatalna :/