Pijany ksiądz jeździł po Łodzi. Miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie

Pijany ksiądz w Łodzi miał prawie 4 promile alkoholu. Został zatrzymany przez policję po obywatelskim zgłoszeniu. Wcześniej jeździł slalomem po alei Włókniarzy w Łodzi. To nie pierwszy, gdy ksiądz Stefan wsiadł pijany za kierownicę samochodu.

Wideo

kos

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.04.2018, 22:52

On nie był pijany. To bóg przez niego przemawiał do ludzi.

28.04.2018, 16:25

A wiecie co ten ksiądz śpiewał pod nosem? A no pieść
"Pan Jezus już się zbliża, już puka do mych drzwi
Pojadę go przywitać, w mym ręku flaszka drży"

28.04.2018, 16:13

Może dlatego, że ksiądz powinien świecić przykładem.
Skoro sam naucza innych jak powinni żyć,
to chyba się zgodzisz że od takiej osoby społeczeństwo a szczególnie katolicy
powinni wymagać nieco więcej niż od hydraulika.

28.04.2018, 12:01

Bo ksiądz w kaczygrodzie uważany jest za świętego i złego słowa nie można powiedzieć. Trzeba tylko na tacę więcej dawać, bo koników pod maską za mało mają.

28.04.2018, 11:56

Bo ksiądz to taki zawód zaufania społecznego. Zawsze opisują zatrzymania sędziów, lekarzy, prokuratorów, urzędników itp. I bardzo dobrze, że piszą. Ta cała kasta kościelna dostaje emerytury i renty z naszych podatków. W tym roku na fundusz kościelny budżet ma przekazać coś około 150 milionów złotych. Dlatego niech się porządnie zachowują.

28.04.2018, 11:20

A co to za różnica ksiądz czy nie ksiądz? Pijak to pijak, bez różnicy.

28.04.2018, 10:25

Zachowanie jak najbardziej karygodne.
Dlaczego jednak nie napisali że zatrzymano też hydraulika a w zeszłym tygodniu przedstawiciela handlowego , rolnika i sprzedawcę ? :)

28.04.2018, 10:19

Czekają jak się rozpier.oli i będzie jednego debila mniej. Nawet do więzienia darmozjadów nie biorą.

28.04.2018, 10:17

Wezmę z niego przykład, będziesz miał drugiego bohatera.

28.04.2018, 10:14

Czekam na zmiany dotyczące prawa jazdy.

27.04.2018, 14:01

Jezus jakby nie patrzeć na weselu w Kanie Galilejskiej wyprodukował ok 600 litrów wina. Na pewno dalsza zabawa na tym weselu była przednia :)

27.04.2018, 13:50

A to wina księdza że codziennie,parę razy dziennie ,musi wino mszalne pić.
Jak wiem ,nie ma wina bezalkoholowego.
Biskup powinien go rozgrzeszyć i winę odpuścić,bo Jezus mógł wino pić ,na osiołku jeździć .Teraz takim "osiołkiem" jest suw 4x4.

27.04.2018, 10:26

Stare dane , jeśli chodzi o parafię.

27.04.2018, 10:08

To nie znaczy , że osoby borykające się z tym problemem mają zielone światełko , aby bezkarnie pod wpływem alkoholu prowadzić samochód . Jest to przestępstwo , które ukarane być powinno , bez względu na ich status, bo w takich przypadkach jest to nieistotne.

27.04.2018, 10:06

Zbierał na tacę od kierowców ;)

27.04.2018, 09:07

Ty to chyba też nieźle chlasz opoju pospolity co przyznaj się

27.04.2018, 00:59

Choroba alkoholowa jest obecna w każdej grupie społecznej bez wyjątku .
Wiele osób jeszcze nie wie że ich to też dotyczy .

26.04.2018, 23:05

Zastanawia mnie fakt , dlaczego nie zatrzymano gościa w areszcie ? Przecież to już w Jego przypadku recydywa . Skierowany na odwyk , śmieszne !!! Gościu już nie jeden odwyk zaliczył i chleje jeszcze lepiej . Gdzie ta sprawiedliwość !!!