(© Archiwum )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mężczyzna próbował uciec z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany

Wszystko działo się wczoraj około godz. 18 przy ulicy Czyżewskiego, W okolicach przejścia dla pieszych, przy kościele, kierowca peugeota wjechał nagle na chodnik. Na szczęście nikomu nic się nie stało, mimo, że na chodniku było wówczas sporo ludzi.

Peugeot uderzył w słup, ale kierowca postanowił się nie zatrzymać tylko uciec z miejsca zdarzenia. Policyjny patrol rozpoczął pościg, peugeot został zatrzymany. Okazało się, że 45-letni kierowca, mieszkaniec Bełchatowa, ma 2,68 promila alkoholu w organizmie.

Także wczoraj zatrzymano 50-letniego kierowce fiata sieny. Badanie wykazało w organizmie mężczyzny 2,5 promila alkoholu.

W Karczmach natomiast kierowca nissana primery utracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy mostek. Uszkodził konstrukcję mostka i płyty.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gosia (gość)

Brawo dla Nissana nie zniszczalny rozwalił mostek i płytę a autko ??????????? chyba całe.