Czarni Rząśnia Czarni Rząśnia

Czarni Rząśnia (© Fot. Maciej Iwan)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pijani piłkarze w Rząśni. Czwartoligowy klub Czarni Rząśnia zawiesił trzech piłkarzy w prawach zawodnika. Powodem jest fakt, że odmówili gry w drużynie w w meczu 16. kolejki IV ligi łódzkiej z Mazovią Rawa Mazowiecka. Na dodatek dwóch piłkarzy przyjechać miało na mecz pod wpływem alkoholu.

- To prawda, dwóch zawodników przyjechało na mecz w stanie wskazującym na spożycie alkoholu - mówi Maciej Iwan, prezes Czarnych. - Całą trójkę zawiesiliśmy w prawach zawodnika.
Dlaczego piłkarze nie chcieli wyjść na boisko? Protestowali w ten sposób przeciwko zaległościom finansowym jakie klub ma w stosunku do piłkarzy.
Maciej Iwan potwierdza, że Czarni mają kłopoty finansowe. Ostatnio klub zapłacił zaległe stypendia za dwa miesiące oraz bieżące. W najbliższą niedzielę (10 listopada) Czarni grają na wyjeździe z MKP-Borutą Zgierz.

Sport

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

bakuś (gość)

Piją sobie za kasę z gminy i jeszcze stawiają żądania ... A dla mojego syna nic nie ma, żadnych zorganizowanych zajęć. Pozostaje tylko Orlik, gdzie syn jedyne co się może nauczyć to słownictwa na ch.. , ku... itp. No może jeszcze pić i palić.
W siatkówkę sami obcy i synowie prezesów, w piłkę odrzuty z Bełchatowa ...
To realia Rząśni, kto tu mieszka to wie. Otoczka tylko kolorowa, od środka wszystko gnije.

bartek (gość)

Niech sobie ta Rząśnia pogra w B klasie dla swoich wiernych kibiców a chłopaki w sobotę na zabawę pod remizą winko albo zołądkowa d lux