Pierwszy sędzia z Turcji w IV lidze piłkarskiej. Arbitrem głównym niedzielnego meczu 17. kolejki IV ligi łódzkiej Jutrzenka Warta - Zjednoczeni Stryków (2:4) był Cemal Guzeydin. To arbiter, który w swoim kraju prowadził mecze w odpowiedniku polskiej I ligi.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pierwszy sędzia z Turcji w IV lidze piłkarskiej


- On mieszka i pracuje w Łodzi - zdradza Andrzej Majchrzak, szef łódzkich sędziów. - Jest w naszym kraju od około roku. Pracuje jako informatyk. Jakim jest sędzią. W meczu w Warcie, który obserwowałem, spisał się znakomicie. To był jego debiut w czwartej lidze. Poprzednio prowadził spotkania klasy okręgowej.

Sport

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

RFE (gość)

Teraz spotkanie prowadził jako sędzia główny i to jest jego debiut na środku w 4 lidze

Rawa (gość)

Co ty chłopie piszesz. W poprzednim sezonie Cemal Guzelaydin był bocznym arbitrem meczu Mazovia - Zawisza Pajęczno, więc już chyba dawno po debiucie...