W ubiegłym roku razem z naszymi Czytelnikami wybieraliśmy Najfajniejszego Nauczyciela Powiatu Piotrkowskiego. Po sugestiach ze strony naszych Czytelników, w tegorocznej edycji rozszerzyliśmy plebiscyt o dodatkowe kategorie, w których wyróżnimy także nauczycieli przedszkolnych oraz dyrektorów placówek oświatowych. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów na Najfajniejszego Nauczyciela i Najfajniejszego Dyrektora w roku szkolnym 2016/2017!

sc]Najfajniejszy Nauczyciel i Dyrektor - zgłoszenia do plebiscytu 7 Dni Bełchatów i Naszemiasto.pl[/sc]
W tym roku razem z Państwem chcemy wybrać i wyróżnić nie tylko Najfajniejszego Nauczyciela, ale także Najfajniejszego Dyrektora placówki oświatowej i najfajniejszego Nauczyciela Przedszkolnego Powiatu Bełchatowskiego w roku szkolnym 2016/2017”.

Na zgłoszenia czekamy do 15 maja. Głosowanie ruszy w piątek 19 maja. Wtedy też zaprezentujemy wszystkich kandydatów do tytułu najfajniejszego dyrektora, nauczyciela i nauczyciela wychowania przedszkolnego powiatu piotrkowskiego.

Zwycięzca oprócz tytułu, otrzyma dyplom, zaprezentujemy go również w tygodniku "7 Dni Bełchatów", dodatku do piątkowego "Dziennika Łódzkiego" w dniu zakończenia roku szkolnego, czyli 23 czerwca.

Każdy może zgłosić swojego kandydata do tytułu Najfajniejszego Nauczyciela oraz Najfajniejszego Dyrektora. Wystarczy wysłać e-mail na adres: m.buchalska@dziennik.lodz.pl z nazwiskiem nauczyciela i krótką informacją o kandydacie. Można również załączyć zdjęcie.

Z regionu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

taaaaa (gość)

Najlepsi dyrektorzy, to oczywiście ci mianowani przez PIS, dbają, żeby w szkołach było więcej religii niż w-f i
j. angielskiego razem wziętych.

BN (gość)

Żenujące są te rankingi, a jeszcze bardziej żenujący są ludzie biorący w nich udział i zebrzący o każdy głos. Prym w tym wiedzie pewna pani dyrektor, srebrna czy złota.... jakoś tak na nią mówią.