Miejskie lodowisko w Bełchatowie Miejskie lodowisko w Bełchatowie

Miejskie lodowisko w Bełchatowie rusza już w piątek (© Maciej Wiśniewski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Miejskie lodowisko w Bełchatowie rozpoczyna sezon zimowy. Tafla lodu dostępna będzie dla łyżwiarzy już od najbliższego piątku, 8 listopada.

Miejskie lodowisko w Bełchatowie już w najbliższy piątek rozpoczyna sezon zimowy. Ślizgawka przy ul. Edwardów na os. Dolnośląskim otwarta będzie już od 8 listopada. Pierwsze wejście na lód przewidziane jest na godz. 15, a ostatnie na 19.30.

Miejskie lodowisko w Bełchatowie otwarte będzie przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 9-21. W tygodniu, od poniedziałku do piątku wejścia dla osób indywidualnych możliwe będą po godz. 15. Wcześniej z lodowiska korzystać będą szkoły. W weekendy zaś tafla będzie dostępna przez cały dzień.

Pierwsze wejścia zaplanowano na godz. 9, a kolejne na: 10:30, 12, 13:30 ,150, 16:30, 18 i 19:30. Jedno wejście trwać będzie godzinę zegarową, z po nim nastąpi półgodzinna przerwa na czyszczenie lodu.

Za 60 minut jazdy na miejskim lodowisku w Bełchatowie dzieci, młodzież i studenci (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej) zapłacą 2 zł, dorośli 5 zł. Dostępna będzie też wypożyczalnia łyżew. Koszt wypożyczenia sprzętu na jedną godzinę, to 5 zł. Bezpłatnie będzie można także wypożyczyć kask.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bankowiec (gość)

Nie przepłacaj za kredyt!
Czy wiesz, że rata na przykładzie kredytu 10.000 przy tym samym okresie może się różnić nawet o 150 zł???!!!
Skorzystaj z Naszej wiedzy oraz kilkunastoletniego doświadczenia w bankowości i pozwól wskazać dla siebie najlepszą ofertę.
Zacznij cenić komfort, dyskrecję i swój czas.
To naprawdę nic nie kosztuje. Sprawdź www.belchatowfinanse.pl