W sobotę, 6 maja, rozpocznie się majowy Moto Weteran Bazar w Łodzi. Organizator, za naszym pośrednictwem, ma dla Was aż 6 podwójnych zaproszeń!

Moto Weteran Bazar w Łodzi to największa w Polsce giełda dla miłośników pojazdów zabytkowych, motocykli i militariów. Kolejna edycja imprezy potrwa od 6 do 7 maja (sobota-niedziela) na stadionie SKS "Start" przy ul. św. Teresy 56/58. Godziny otwarcia: sobota 9-20, niedziela 8-14.

Będzie to pierwsza plenerowa edycja Moto Weteran Bazaru w 2017 roku. Największa giełda kolekcjonerska w Polsce organizowana jest od 1992 roku. To właśnie w Łodzi spotykają się miłośnicy motocykli, zabytkowej i klasycznej motoryzacji, pojazdów wojskowych i militariów, staroci oraz dawnej techniki z całej Polski i zagranicy.

Na Moto Weteran Bazarze miłośnicy jednośladów znajdą motocykle nowe i używane, części, materiały eksploatacyjne, opony, akcesoria, stroje, kaski, gadżety, motorowery, skutery, literaturę. Fascynaci pojazdów zabytkowych - motocykle i samochody do renowacji lub w pełni odbudowane, części dorabiane lub wyszukane w garażu, akcesoria, fachowe porady oraz ofertę warsztatów. Kolekcjonerzy militariów mogą liczyć na odzież i sprzęt demobilu, wyposażenie dla grup rekonstrukcji historycznej, odznaczenia, białą broń, pojazdy wojskowe. Wizyta na bazarze to także dobra okazja do wymiany doświadczeń i uzyskania fachowych porad.

Na stadionie Startu na powierzchni kilkunastu hektarów swoją ofertę zaprezentuje kilkuset wystawców, a motobazarowe stoiska odwiedzi kilkanaście tysięcy gości z całej Europy.

Bilety na Moto Weteran Bazar dostępne są w cenach 10 zł (jednodniowy), 15 zł (dwudniowy). Wstęp dla dzieci do lat 14 będzie bezpłatny.

Moto Weteran Bazar - Konkurs


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na Moto Weteran Bazar. Aby je zdobyć wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jaki pojazd skonstruowałbyś z elementów dostępnych na Moto Weteran Bazarze?

Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko) należy przesyłać na adres e-mail: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w temacie wpisując Konkurs - Bazar.

Konkurs potrwa do czwartku 4 maja do godziny 12.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego RegulaminMoto Weteran Bazar na stadionie Startu [ZDJĘCIA]

Moto Weteran Bazar 2015 w Łodzi. 17 stycznia [ZDJĘCIA]

Moto Weteran Bazar w Łodzi - czerwiec 2016 [ZDJĘCIA]

Czytaj także

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!