Artykuł sponsorowany

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Łódzka szkoła językowa przychodzi z odsieczą osobom, którym trudno jest pogodzić naukę języka z intensywnym życiem zawodowym i innymi zajęciami. Dzięki formule blended learning możliwe jest uczestnictwo w kursie językowym niezależnie od miejsca i czasu. Brzmi niewiarygodnie?

Co to jest blended learning?
To nie żadna nowa, cudowna metoda. To połączenie zajęć tradycyjnych z zajęciami w formie elektronicznej. Dlaczego w takim razie jest to nowe rozwiązanie? Łódzka szkoła językowa „Blended Learning School” opracowała unikalną kompilację sprawdzonych metod nauczania wspartą nowoczesną technologią. Ważnym elementem procesu nauczania jest nowatorski, interaktywny moduł e-learningowy.

Oferta zajęć w formule blended learning skierowana jest przede wszystkim do osób dorosłych. Przewiduje się, że w niedalekiej przyszłości ponad 70% szkolących się osób dorosłych będzie korzystało z metody blended learning. Nauczanie tą metodą daje gwarancję idealnego dopasowania zajęć do potrzeb i oczekiwań uczestników szkolenia – formuła ta pozwala w bardzo elastyczny sposób tworzyć proces szkoleniowy ze ściśle sprecyzowanym celem.

Formuła blended learning w znacznej mierze opiera się na nowych technologiach, które umożliwiają prowadzenie różnych typów zajęć za pośrednictwem Internetu, jednak zawsze zajęcia te są starannie przygotowane przez doświadczonego lektora, który zna każdego słuchacza, kontroluje jego postępy i dostosowuje tematykę lekcji do jego indywidualnych potrzeb. Dzięki tradycyjnym spotkaniom w grupie oraz kontaktowi online z pozostałymi słuchaczami i lektorem na każdym etapie kursu, jego uczestnicy przez cały czas ćwiczą to, do czego język służy – komunikację z innymi.

Gdzie można uzyskać więcej informacji o kursach w systemie blended learning?

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych Blended Learning School – http://www.blschool.pl gdzie znajdują się wszystkie informacje dotyczące oferty oraz sposoby kontaktu ze szkołą.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź