W niedzielnym meczu 16. kolejki IV ligi łódzkiej ŁKS Łódź pokonał na wyjeździe Włókniarza Moszczenica 4:2, choć to gospodarze prowadzili 1:0.


Sport

Komentarze (36)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

TS (gość)

Tylk po co w Bełchatowie taki news ??? kogo tutaj interesuje ŁKS? z całym szacunkiem dla ŁKS-u...

weee (gość)

w nie cały tysiak pojechali na jeden z najbliższych wyjazdów...to jest wielki łks ,który jest jednym z prekursorów kibicowania w Polsce ...wstyd żenada dziadostwo miernota...dno dno i jeszcze raz dno!!!

Kibic (gość) (dr.ra)

Bylem i zal sie o nie j nawet wypowiadac, bo smierdzi jak na sortowni smieci i tata rujna z much jest tam tlylko wiele !!!!

Sx (gość)

Nie od dziś wiadomo że większość policjantów sympatyzuje z Widzewem dla tego prowokują i bez napinki takie są fakty,przykładów nie trzeba daleko szukać wystarczy przejść się na komendę przy Sienkiewicza ,a najlepiej wejść do budynku gdzie mają areszt i tam w kanciapie aż roi się od wlepek widzewa których nikt nie zrywa zaś ŁKSu tam nie uświadczycie.Wiadomo też że nie jednokrotnie gdy miało dojść do starcia ŁKS - Rts zamiast tych drugich dziwnym trafem pojawiała się policja.

Litzmannstadt ghetto rts (gość)

Kibice Widzewa to są jacyś upośledzeni. Gdzie tylko pojawi się jakiś artykuł o ŁKS-ie to zaraz wylewają tam swoje żale i kompleksy.

Funio Heimann (gość)

Pokonaliśmy moszczenickiego potętata, teraz czas na juniorów młodszych Chemika Wodzierady!!!!