Kradzież złomu w Kleszczowie

Kradzież złomu w Kleszczowie. Pracownik jednej z firm próbował wywieść pół tony złomu o wartości ok 1,5 tys. zł. Został zatrzymany na gorącym uczynku. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

kradzież złomu w kleszczowie
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Kradzież złomu w Kleszczowie, na terenie jednej z firm działających w gminie. 58-letni mężczyzna pracujący dla jednej z firm zajmującej się demontażem na zlecenie innego zakładu urządzeń przeznaczonych do złomowania, próbował wywieść około pół tony metalowych elementów konstrukcyjnych, by sprzedać je w punkcie skupu złomu.

Mężczyznę zatrzymali pracownicy służb ochrony zakładu, którzy kontrolując ciężarowego stara zauważyli na skrzyni ładunkowej metalowe elementy konstrukcyjne. Kierowca nie posiadał dokumentów uprawniających do ich wywozu. Wezwani policjanci stwierdzili dokonanie kradzieży złomu w Kleszczowie.

Wartość skradzionego złomu oszacowano na ok. 1.500 zł. Kierowca trafił do aresztu. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Komentarze (6)

avatar
avatar
Jadwiga (gość)

Może by się bliżej przyjżeć temu skupowi i jego właścicielowi. Podobno skupuje różnego pochodzenia złom - w tym miedź z kabli. W okolicznych lasach jest mnóstwo izolacji po oskórowanych kablach i nie jest to z pewnością legal!

avatar
haha (gość)

Wartość skradzionego złomu oszacowano na ok. 15 zł. Kierowca trafił do aresztu. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.15 zł, 15 zł, 15 zł -to grubo

Wybierz kategorię