kradzież złomu w kleszczowie

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kradzież złomu w Kleszczowie. Pracownik jednej z firm próbował wywieść pół tony złomu o wartości ok 1,5 tys. zł. Został zatrzymany na gorącym uczynku. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Kradzież złomu w Kleszczowie, na terenie jednej z firm działających w gminie. 58-letni mężczyzna pracujący dla jednej z firm zajmującej się demontażem na zlecenie innego zakładu urządzeń przeznaczonych do złomowania, próbował wywieść około pół tony metalowych elementów konstrukcyjnych, by sprzedać je w punkcie skupu złomu.

Mężczyznę zatrzymali pracownicy służb ochrony zakładu, którzy kontrolując ciężarowego stara zauważyli na skrzyni ładunkowej metalowe elementy konstrukcyjne. Kierowca nie posiadał dokumentów uprawniających do ich wywozu. Wezwani policjanci stwierdzili dokonanie kradzieży złomu w Kleszczowie.

Wartość skradzionego złomu oszacowano na ok. 1.500 zł. Kierowca trafił do aresztu. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Janiak (gość)

To pewnie szwagier P.Kazi Tarkowskiej.Trzeba finansowo pomóc biednej kobiecinie.

Jadwiga (gość)

Może by się bliżej przyjżeć temu skupowi i jego właścicielowi. Podobno skupuje różnego pochodzenia złom - w tym miedź z kabli. W okolicznych lasach jest mnóstwo izolacji po oskórowanych kablach i nie jest to z pewnością legal!

Karol (gość)

kabaret, Kiszczak za śmieć 90 górników dostał 2 lata w zawiasach ...

nik (gość)

Wartość skradzionego złomu oszacowano na ok. 15 zł. Kierowca trafił do aresztu. Grozi mu do pięciu haha

haha (gość)

Wartość skradzionego złomu oszacowano na ok. 15 zł. Kierowca trafił do aresztu. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.15 zł, 15 zł, 15 zł -to grubo