Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kto chce zadbać o swoje serce, skorzystać z badań, powinien tego dnia zgłosić się do Miejskiego Centrum Kultury. Tam obchodzony będzie Światowy Dzień Serca organizowany w Bełchatowie

W Miejskim Centrum Kultury ustawione zostaną stoiska, gdzie będą prowadzone konsultacje kardiologiczne, dietetyczne, będzie można zmierzyć sobie cholesterol i poziom cukru.

Światowy Dzień Serca w Bełchatowie to także warsztaty nordic walking, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Załoga Zgrzyt zaprasza na wycieczkę rowerową.

Impreza w Miejskim centrum Kultury rozpocznie się o godz. 12. Zgrzyt rusza na wycieczkę o godz. 11 z placu Wolności.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Robić coś d...pę ruszyć nie krytykować (gość)

Ludzie spytajcie ile kosztowała Urząd Miasta ta akcja. Publicznie pisemnie Prezydenta i głupot nie piszcie jak wam odpowie to opublikujcie.

Renia (gość)

No rzeczywiście. Na początku nie zauważyłam. Na plakacie wśród partnerow jest znaczek plusa. To są jakieś jaja. Ale panowie przeginacie na całej linii. Za publiczną kasę kampanię sobie robią. Dosyć tego!!

Ciocia (gość)

A jaki udział ma w tym "partia" Prezydenta jako partner? Czyż to nie jest kampania jednak a nie chęć pomocy innym?

Paks Bełchatów, (gość)

Lekarze udzielają porad za darmo, nie biorą żadnego wynagrodzenia, pokazy Nordic też Pani nie pobiera wynagrodzenia sztab ratownictwa Za darmo udziela porad i uczy jak ratować, nikt nie bierze wynagrodzenia, dziękuje wszystkim za zaangażowanie, pomoc i wsparcie to pierwszy raz w Bełchatowie. Zapraszamy zawalczmy o Swoje serce.

Kampania (gość)

Dobrze ze takie imprezy sa w mieście, ale ja mam już po dziurki jak patrzę jak za nasza kasę partie polityczne robią sobie kampanię.