Juniorzy GKS przegrali u siebie z Legią Warszawa. Bełchatowianie kończą jesień na dnie tabeli

GKS Bełchatów U-18 uległ na własnym boisku warszawskiej Legii 0:3 w ostatnim meczu tego roku rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. GKS Bełchatów

Od samego początku meczu swój styl gry narzucili warszawianie, którzy w pierwszej połowie nie zdołali pokonać Kewina Komara.

W drugiej odsłonie "Legioniści" dopięli swego i zdobyli pierwszego gola z pomocą graczy GKS U-18. Po godzinie gry dośrodkowanie z lewej strony boiska i niefortunnie interweniujący Jakub Kozica skierował futbolówkę do własnej bramki. Kwadrans później z lewego skrzydła zacentrował w pole karne gospodarzy Matuesz Szwed, którego podanie zakończył strzałem głową w okienko bramki GKS Łukasz Zjawiński. Wynik spotkania w ostatnich minutach gry ustalił Łukasz Łakomy, który wpadł w pole karne gospodarzy i uderzył nie do obrony.

Tym samym podopieczni Marcina Węglewskiego zakończyli nieco przedłużoną jesień na przedostatnim 15. miejscu w tabeli. Młodzi bełchatowianie mają na koncie po 17. kolejkach zaledwie dwanaście oczek z bilansem bramkowym 16-35.