Joga, pilates, siłownia, zumba, step - to tylko część zajęć oferowanych przez kluby fitness

Joga, pilates, siłownia, zumba, step, trening obwodowy - to tylko część zajęć oferowanych przez kluby fitness. Ćwiczenia są różne, cel jeden - lepsza kondycja, figura i samopoczucie.

Nadal popularne są zajęcia na siłowni, można tu popracować nad swoją sylwetką
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Nadal popularne są zajęcia na siłowni, można tu popracować nad swoją sylwetką (© Dariusz Śmigielski)

Zumba,to jedna z najnowszych propozycji 26 Fitness Klub, który od kilku miesięcy działa w Bełchatowie.
- To zajęcia fitness prowadzone w rytmach latynoamerykańskich, bardzo energiczne. Zumbę lubią szczególnie panie, ale przychodzą też panowie - mówi Wojciech Bonarski, menedżer 26 Fitness Klub.

Kluby fitness działające w mieście prześcigają się w ofertach, kuszą promocjami i nowoczesnymi urządzeniami. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
- Mamy szeroka gamę zajęć - mówi Bonarski. - Te standardowe to siłownia, zajęcia fitness, pilates, joga i wiele innych. Panie chętnie korzystają ze wspomnianej zumby, mężczyźni natomiast z zajęć z elementami sztuk walki.

Klienci klubów fitness to ludzie w bardzo różnym wieku - od młodzieży do seniorów, różna jest też kondycja i potrzeby osób, które decydują się na zajęcia. - Instruktorzy dobierają rodzaj obciążenia i odpowiedni zestaw ćwiczeń do konkretnej osoby - mówi Bonarski.

Aerobic, step, joga, trening obwodowy - to część zajęć oferowanych przez bełchatowski klub Olimpia.
- Osobom początkującym polecam siłownię - mówi Tomasz Makowski. - Podobnie jak tym, które chcą zrzucić wagę.
Nowością jest trening obwodowy. - Łączy w sobie zalety siłowni, aerobiku i instruktora personalnego - mówi Tomasz Makowski. - Maszyny do tych ćwiczeń mają opór w dwie strony. W ciągu jednego ruchu, robimy dwie grupy mięśniowe, ćwiczenie wykonuje się dwa razy szybciej.

Dla tych, którzy w Piotrkowie chcą wyrzeźbić swoją sylwetkę, również nie
∨ Czytaj dalej

brakuje propozycji. Od poniedziałku do piątku szereg interesujących zajęć oferuje Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne OSiR-u przy ul. Belzackiej. W ofercie znajdziemy m.in. zajęcia na modelowanie sylwetki, steep aerobic, pilates, ćwiczenia wzmacniające z przyborami, nauczymy się, jak tańczyć salsę, poznamy tajniki zumby oraz brazylijskiego ju-jitsu. Nie zabraknie także czegoś dla miłośników rozciągania, dla nich najlepiej sprawdzi się joga oraz stretching.

Nikogo już nie dziwią zajęcia dla aktywnych seniorów, które również znajdują się w ofercie. Dwie sale sportowa i fitness czynne są niemal cały dzień.
Duży wybór także ma klub fitness Calypso. Można zapisać się na zajęcia, które pomogą nam pozbyć się celulitu, wyrzeźbić mięśnie lub uzyskać płaski brzuch.
- Od dłuższego czasu hitem są u nas zajęcia taneczne, zwłaszcza zumba - mówi Żaneta Furczyńska, właścicielka piotrkowskiego klubu Calypso. - Jest to propozycja dla tych, którzy chcą skutecznie i w przyjemny sposób stracić zbędne kalorie.

Komentarze (5)

avatar
avatar
Sylwek (gość)

Bardzo lubię to miejsce, panuje tam fajna atmosfera, zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, bardzo ładnie wyrzeźbiły moją sylwetkę, jako jedyni mają w swojej ofercie spining oraz circuit. Świetna zabawa, doskonały wysiłek, po wizycie w tym miejscu czuję się dużo lepiej. Mają także rewelacyjne promocje na karnety.

avatar
Kamilla (gość)

Chodzę do niej od miesiąca i nie zamieniłbym jej na nic innego. Trenerzy są bardzo dobrzy. znają się na swojej robocie. Układają program treningowy indywidualny dla każdego ceny niskie. Polecam

avatar
Hubert (gość)

Układ siłowni niemalże identyczny jak w Piotrkowskim OSIR-ze. Ciasnota, a cena jak za renomowaną siłownie.

Wybierz kategorię