Jak wzrosły płace przez 8 lat? GUS porównał ile się zarabiało od 2010 roku [raport]

O ile wzrosły wynagrodzenia od 2010 roku? Główny Urząd Statystyczny podał dane sięgające od stycznia 2010 roku. Wynika z nich, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie wzrosło w ciągu 8 lat o 1.500 zł. Zobacz jak wyglądały wynagrodzenie na przestrzeni 8 ostatnich lat. KLIKNIJ W GALERIĘ.

Agnieszka Olejniczak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

30.12.2018, 14:38

Wzrosły płace, wzrosły ceny i tak naprawdę jedziemy na tym samym wózku, co 10 lat temu.

30.12.2018, 04:08

Koń by się uśmiał, gdyby tak było to powinnam mieć 3085 a mam 2080 (BRUTTO)

29.12.2018, 23:43

Tylko idiota uwierzy w te cyfry. Wraz z waszymi podwyzkami za prace wzrastaja ceny zywnosci, zus, prad, gas itd i tak naprawde to wydajecie wiecej.

28.12.2018, 14:40

w innym temacie - wie ktoś czy w Tomaszowie na Arenie Lodowej można będzie się ślizgać na Sylwestra?

28.12.2018, 13:51

A dlaczego nie wzrosły emerytury??

28.12.2018, 11:09

ty sklave wszyscy wiemy,że za tuska i jego bandy było najlepiej,podatków nie podnosili,była demokracja,przestrzegano konstytucji,nikt nie kradł i nie kombinował,Polska była rajem,mlekiem i miodem płynąca.teraz przyszli ci z Pisu i ...jak żyć panie premierze?

28.12.2018, 08:56

świa prawda 8 lat temu miałam 2250 teraz 3800 zł