III liga: GKS II Bełchatów - Huragan Wołomin 2:1 [ZDJĘCIA]

Maciej Wiśniewski
III liga: GKS II Bełchatów - Huragan Wołomin 2:1
III liga: GKS II Bełchatów - Huragan Wołomin 2:1 Maciej Wiśniewski
III liga: GKS II Bełchatów odniósł pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. W rozegranym na głównej płycie stadionu przy ul. Sportowej w Bełchatowie spotkaniu GKS II pokonał Huragan Wołomin 2:1.

W 4. kolejce III ligi GKS II Bełchatów podopieczni Sylwestra Szkudlarka odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. Bełchatowianie objęli prowadzenie już w 3. minucie gry. Efektownym rajdem popisał się obrońca I-ligowej drużyny GKS Raul Gonzalez, który świetnie dograł do Filipa Rośniaka, a ten zdobył bramkę.

Oba zespoły miały jeszcze swoje szanse, ale wynik do przerwy nie uległ zmianie. Druga połowa zaczęła się tak jak pierwsza, od bramki strzelonej przez GKS II. Filip Rośniak zagrał do Damiana Szymańskiego, a ten w 47. minucie podwyższył na 2:0. Bramkę dla gości w 62. minucie spotkania zdobył Arkadiusz Szymański.

Goście z Wołomina próbowali jeszcze doprowadzić do remisu, ale mądrze broniąca się drużyna Sylwestra Szkudlarka nie pozwoliła im na wiele grożnych sytuacji. To pierwsze zwycięstwo GKS II w sezonie, które pozwoliło rezerwom bełchatowskiego klubu na opuszczenie ostatniej pozycji w tabeli.

GKS II Bełchatów - Huragan WOłomin 2:1 (1:0)
1:0 Filip Rośniak (3')
2:0 Damian Szymański (47')
2:1 Arkadiusz Stępień (62')

GKS II: Wiktor Baranowski - Raul Gonzalez, Jakub Sznigir (46' Szymon Stanisławski), Piotr Witasik, Mikołaj Raś - Paweł Zięba, Krystian Stolarczyk (46' Dominik Cukiernik), Damian Szymański, Michał Renusz (80' Damian Grzejda) - Filip Rośniak, Łukasz Wroński.
Huragan: Krzysztof Ratajczyk - Sebastian Zakrzewski, Dominik Ochman (76' Bartłomiej Męczkowski), Grzegorz Krystosiak, Michał Herman, Patryk Pięcek (62' Rafał Wielądek), Mateusz Lewicki, Piotr Stańczuk Guyguy Pierre Ndakiza, (76' Radosław Dobrzeniecki), Michał Kopeć, Hubert Kosim (58' Arkadiusz Stepień).

Żółte kartki: Gonzalez (GKS II) oraz Zakrzewski (Huragan)
Sędzia: Dominik Cipiński (Skierniewice)