III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego wystartowało. Kto zjawił się w hali przy ul. 1 maja? [ZDJĘCIA]

III Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego trwa na hali widowiskowo sportowej. Przedsiębiorcy mogą korzystać z wykładów i paneli dyskusyjnych, dla mieszkańców przygotowano stoiska z ofertą ponad 60 lokalnych firm. Zwiedzać je można do godz. 18.

Ewa Drzazga

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.04.2018, 11:59

Koleś jak ty jesteś górnik to ja jestem święty mikołaj - jeszcze nie spotkałem u nas w pracy górnika który zachwycałby się odnawialnymi źródłami energii. Myślałem że ta narracja już nie wróci a tu proszę w największej kopalni odkrywkowej w Polsce pracuje PAN POSEŁ który zajmuje się OZE.

28.04.2018, 11:49

ha ha jasne stawiajcie niemieckie wiatraki zamiast korzystać z tego co mamy.

28.04.2018, 11:46

Ta wszyscy o tym słyszeliśmy. Ile to wszystko daje energii ??? Słyszeliśmy również, że górnictwo jest nieopłacalne i że trzeba zamykać koplnie na rzecz elektrowni słonecznych i wiatrowych, zgadnijcie kto jest dostawcą tych rozwiazań. Warto również wspomnieć, że ta cała energia odnawialna po prostu nie jest w stanie zaspokoić naszych potrzeb energetycznych. Dlaczego mamy rezygnować z własnych zasobów ergetycznych, chyba tylko po to żeby Niemcy wciskali nam swoje zużyte wiatraki. W obecnej chwili jedyne na co możemy postawić to elektrownie atomowe. Może tym powninien się zająć pan poseł zamiast tym całym oze.

28.04.2018, 07:52

Idioto jak mozesz OZE nazwac eko bzdurami. slyszales o biogazowniach, elektrowniach wodnych, fotowoltaice? Popatrz ile w naszym otoczeniu: Kleszczow, Szczercow, Kluki instaluje sie teraz instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepla.

28.04.2018, 07:48

(EBE I W.) Napisz wreszcie ten list miłosny do posła, a nie zaśmiecasz nam forum, hihi

28.04.2018, 07:39

O znów wielbiciel posła się uaktywnił. EBE ty pusty łbie, nie podszywaj się pod nas górników jak nie rozumiesz co to OZE. Min Energii Tobiszowski tez ma zmienić pracę? Co za przygłupki tu piszą.

27.04.2018, 21:47

Czas komunii świętej Waszych dzieci się zbliża, czy Wasz kamerzysta - fotograf oddający zdjęcia + płytę daje Wam paragon - czy to kolejna szara strefa gdzie nie są płacone podatki.
W tym roku poproście o paragon.

27.04.2018, 20:43

Ale radomszczańskie pociotki minusują wpisy. No tak co "byśta zrobili" bez dostępu do koryta? Panie pośle pogonić ich czas!!!!

27.04.2018, 20:15

No to chyba jakiś żart, poseł z naszego regionu będzie zajmował się ekobzdurami ??
Może czas zmienić barwy - na zielone.

27.04.2018, 19:51

Nawet Pan pOseł zaszczycił forum swoją obecnością . Panie pOśle czy to prawda, że zajął się Pan ODNAWIALNYMI ŹRÓDŁAMI ENERGII ???
Chyba zapomniał Pan kto na Pana głosował !!
Może czas zmienić pracę Greenpeace czeka.

27.04.2018, 19:12

Landryny stylizuje chyba jedna osoba. Kobiety mam wrażenie że MM chce wam bardziej zaszkodzić niż pomóc. Wizerunek fatalny. Za krótkie spódniczki pokazujące wszystko to co wy szczególnie powinniście ukryć. Feeeet

27.04.2018, 07:48

Nie, no, był też desant radumszczański obok.

27.04.2018, 07:37

I takie mańki "kierują" razem z desantem radomszczańsko-pajęczańskim poważną firmą. "Boże patrzysz i nie grzmisz?"

26.04.2018, 23:17

latał zagubiony z landryną

26.04.2018, 22:17

Dobranoc wszystkim

26.04.2018, 22:12

Najlepiej całą kasę wydać tylko na jedzenie i picie
Wszyscy byliby zadowolemi. Po co jakieś wykłady czy pokazy? Prymityw potrzebuje spelniac tylko potrzeby biologiczne.

26.04.2018, 21:20

A marian tym razem do kogo się przylepił?

26.04.2018, 19:19

BEL, ty widzę ładnie piszesz, napisz kiedy i gdzie bede mógł Cię posłuchać w najbliższym czasie, mam nadzieje ze, oprócz krytyki na forum potrafisz jeszcze robić coś innego i się publicznie lub zawodowo udzielasz publicznie, napisz gdzie mozna cie posłuchać, chętnie posłucham i ocenię.

26.04.2018, 18:39

To jest właśnie przykre że ludzie którzy w większości nie potrafią się poprawnie wysłowić, reprezentują innych w parlamencie, urzędach, zajmują ważne stanowiska. a gdzie wiedza, kompetencje, umiejętności, tych tutaj malutko.

26.04.2018, 15:40

Różowe to były dwie

26.04.2018, 12:48

Bzdura ja byłem i widziałem ponad 60 wystawców z różnych branż także nie klep bzdur.

26.04.2018, 12:32

Stoisko Powiatu Policji Krwiodawcow i PGe oto belchatowska gospodarka z Pisowskimi menagerami Wyczachem Wysocka Ladziakiem ... wspartymi Ziemniakiem Gryczka.Oj będzie bida.