Ner Poddębice gra z Widzewem II Ner Poddębice gra z Widzewem II

Ner Poddębice gra z Widzewem II (© Fot. Wiesław Maciejewski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Historyczny sukces Zjednoczonych. Piłkarze czwartoligowych Zjednoczonych Stryków w finale wojewódzkim Pucharu Polski. Podopieczni trenera Tomasza Szcześniaka zapewnili sobie awans w środę wygrywając z rezerwami Zawiszy Rzgów.

Historyczny sukces Zjednoczonych


W meczu półfinałowym strykowianie pokonali Zawiszę II, na jej boisku 2:1, ale dopiero po dogrywce. W normalnym czasie mecz zakończył się remisem 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 37 minucie po golu Łukasza Zająca. W 48 minucie wyrównał Łukasz Nagański, zaś w 104 zwycięskiego gola zdobył Wojciech Sender. Dodajmy, że to pierwszy w historii Zjednoczonych awans do finału wojewódzkiego Puchar Polski.

O godz. 18 w środę rozpocznie się drugi półfinał okręgu łódzkiego. Beniaminek IV ligi Ner Poddębice gra z Widzewem II Łódź. Mecz przy sztucznym oświetleniu.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!